Сміття зі Львова хочуть возити до нас

Як повідомляє ZIK сміття зі Львова хочуть возити до нас:

На сьогодні зарано говорити про перенесення полігону твердих побутових відходів на ділянку поблизу міста Новий Розділ. Зараз розглядаються всі варіанти. А з мешканцями це питання ще не обговорювали.
 
Про це у коментарі журналістам заявив міський голова Нового Роздолу Володимир Туз.
Він повідомив, що минулого тижня відбувся круглий стіл, в якому брали участь французькі, італійські, швейцарські та інші можливі інвестори, а також науковці і представники влади. Там обговорювалася проблема поводження з твердими побутовими відходами і розглядалася можливість залучення інвесторів на територію Львівщини.
«Серед можливих ділянок була ділянка, яка знаходиться в селі Березина, в компетенції Миколаївської РДА, тому що це за межами населеного пункту. Вона є на відстані 5 км від міста Новий розділ і 1 км від с. Березина. Але це територія новороздільського підприємства «Сірка», тому місто теж має причетність до цього», – зазначив міський голова.
«Кластер, в який потрапив Новий Розділ, взагалі не передбачає міста Львова. Тому мені дивні заяви про те, що Грибовицьке сміттєзвалище можуть перенести в Новий Розділ», – додав він.
Володимир Туз також повідомив, що до нього вже починають дзвонити і тривожитися через перенесення сміттєзвалища.
«Вони не хочуть, щоб сміттєзвалище було перенесено на територію Нового Роздолу. І ми як влада цього, звичайно, не допустимо. Мають бути технології, що дозволять як створити робочі місця, так і забезпечити охорону навколишнього природного середовища в повному об’ємі і за найвищими європейськими стандартами», – заявив міський голова.
 
 

Ось такі-то справи. Як завжди про все, що стосується нас дізнаємося з сторонніх джерел……

 

0
Знаходиться в: Новини Березина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар7 − один =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |