Звіт «Миколаївської народної Самооборони» про допомогу військовослужбовцям в зоні АТО

фото Гф-Миколаївська-Народна Самооборона

На офіційному сайті Миколаївської районної ради Львівської області опубліковано звіт громадського формування «Миколаївська народна Самооборона» про допомогу солдатам в зоні  АТО:

Почнемо з того, що з нашого району було призвано 38 військовослужбовців. Практично усі вони несуть службу в зоні АТО. На Львівщині зараз перебуває лише п’ятеро. Але, напевно, і вони відбудуть на Схід уже цього тижня. Вік військовиків різний – від 19 років і до 40. Є неодружені, є годувальники двох дітей.

«Миколаївська народна Самооборона» закупила і передала нашим військовим 13 бронежилетів: три отримали солдати з Миколаєва , три – із Розвадова, два – із Роздолу, один – із Демні. Один жилет ми передали на Стрийщину і ще один – солдату із Городка. Один бронежилет поїхав на Схід у 24-ту бригаду; один ми втратили, коли передавали його таким перевізником як «Делівері». Хоча зараз ця компанія стверджує, що вантаж в дорозі, але ми вже точно знаємо, що він був «перехоплений» у Луганській області терористами з Росії.

Окрім цього, зараз на складі є ще 7 бронежилетів. Вони вже мають своїх власників і незабаром вирушать до них.

Із 19 розвантажувальних жилетів («розгрузки») безпосередньо нашим солдатам було передано 5 шт., 2 шт. було відправлено для Айдару, 11 шт. – на Схід до наших солдатів, один екземпляр втрачено знову ж через «Делівері». Невеличке роз’яснення: «розгрузки» направляються солдатам, якщо їх бронежилети не оснащені кишенями для всіх необхідних речей. Але ми намагаємось купувати лише такі бронежилети, які уже мають «розгрузку».

Із 17 кевларових шоломів 5 роздали нашим солдатам на місці, 8 відправили на Схід, 2 шт.   передали на батальйон «Айдар», 1 шолом передали солдату із Городка Львівської області, і ще 1 – солдату зі Стрийщини. Дуже важко відмовити людям, котрі приїжджають з інших районів, розповідають, що через знайомих дізналися, що Миколаївська Самооборона закупила каски чи жилети, і просять допомогти їхньому родичу, синові чи внуку. Тому просимо наших земляків поставитися із розумінням до цього. Ми всі українці, і всі ми однакові.

Також передано: форми «Британія» – 8 шт., військове взуття – 2 пари, карімат – 10 шт., спальні мішки – 15 шт., футболки – 5 шт., легкі светри під шию – 12 шт., каністри для води – 2 шт., шкарпетки – 100 шт., приладдя для гоління, мило, шампунь і багато різних дрібниць…

І, до речі, сигарети… Солдати просять сигарет. Ми передали 20 блоків. Проте це – ніщо. Тому просимо людей: коли купуєте собі пачку сигарет, купіть ще одну і принесіть нам в штаб. Солдати їх дуже чекають.

Тепер про гроші. За період із 29 червня по 14 липня включно загальна вартість допомоги, описаної вище, склала 59 600,00 грн. Нами за цей період було зібрано 46 417,0 грн. Решту – різними матеріалами та засобами – нам допомогла Жидачівська народна Самооборона, як і організувати відправлення на Схід, за що ми їй дуже вдячні.

15 липня було проведено збори підприємців Миколаївського району: люди почули нас, і тепер ми збираємо кошти більш активно.

Зараз “Миколаївська народна Самооборона” замовила 1 дизельний генератор, військове взуття та форму (форма більше 2-х місяців не витримує, а взуття зношується за 3 місяці), тактичні окуляри. Також нам будуть потрібні засоби зв’язку. До слова, така рація коштує від 1800 грн. Необхідно ще 12 шоломів та тепловізори (ці – 3700 доларів за штуку).

Якщо ж ви бажаєте долучитися, то просимо приносити: каву, чай, сигарети, пінку для бриття, бритви, господарське мило, шампуні та інші засоби гігієни, шкарпетки, чоловічу білизну та інші засоби (тільки не несіть порошки, які містять фосфати).

Адреса штабу: м. Миколаїв, Майдан Незалежності, 4 (Палац культури). Кошти можна перераховувати на картку: номер 5168 7553 9707 9084 (Іван Огоновський), або на рахунок: Одержувач: Приватбанк, Найменування банку: Приватбанк Номер рахунку 29244825509100 МФО 305299 ЄДРПОУ 14360570 Призначення платежу: поновлення карти 5168 7553 9707 9084 допомога для військовослужбовців, призваних Жидачівсько-Миколаївським РВК.

Олег Держило

(+38 (067) 310 19 74).

Любомир Заболотний

(+38 (067) 773 75 84).

Іван Огоновський

(+38 (050) 536 29 44).

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар6 − = п'ять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |