Звернення Львівської обласної ради стосовно ситуації в Криму

Брати і сестри!

Рада Федерації Росії дала згоду на введення російських збройних сил на територію України – в Крим.

Однак насправді підступне введення російських військ до Криму почалося раніше. Сьогодні російська армія намагається окупувати суверенну українську територію.

Це відвертий акт прямої агресії з боку Росії, це посягання на державний суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Метою цієї агресії є залишити Україну в зоні кремлівських імперських геополітичних інтересів, шляхом провокування збройного громадянського протистояння.

Кремлівська пропагандистська машина намагається прикрити свою агресію псевдоаргументами про захист інтересів національних і мовних меншин та іншими фальшивими приводами.

Але насправді агресія готувалася заздалегідь і вона остаточно зірвала маску з сутності путінської зовнішньої політики. Тепер всьому світу продемонстровано, що це політика неоколоніалізму, загарбництва та імперського реваншу.

Брати і сестри! Громадяни України! Жителі Львівщини!

В ці напружені години і дні нам як ніколи необхідно кріпити нашу єдність. Перед лицем зовнішньої агресії неприпустимі розбрат і чвари.

Життєво важливо не допустити в області провокацій та загострення міжнаціональних стосунків. Ми відрізняємо «кремлівську кліку» від російського народу. Етнічні росіяни, як і представники інших національностей, стояли поряд з українцями на Майдані, на Грушевського та Інститутській.

Тому я закликаю мешканців Львівщини подвоїти пильність і зберігати спокій.

Чоловіків закликаю бути готовим до загальної мобілізації для відсічі агресору та захисту державності.

Сьогодні ми сподіваємося на свої сили, але ми знаємо що ми не самі – з нами світова спільнота.

Борімося – поборемо! І нехай допоможе нам Господь Бог!

Слава Україні!

0
Знаходиться в: Новини Львівщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Коментарі

  1. Алексей сказав:

    “Брати і сестри!” – как запели :)))) мы же “титушки” и “сепаратисты”, так вы кричали ещё недавно о нас. А теперь мы – братья и сёстры :)))) Иуды вы!

  2. Илья сказав:

    Здравствуйте.Я житель Крыма а конкретнее Симферополя.Никакой войны в Крыму,никаких захватчиков у нас нет.В городе все спокойно.Российских войск никто не видел,горожане работают в обычном режиме.О войне узнал из новостей,честно говоря сильно удивлен.По телевизору показывают симферопольских самообороновцев,эти отряды собрали больше месяца назад для усиления милиции.Нам,гражданам Украины,не нужна никакая война.Мы хотим только мира и порядка.Самооборона обещает стоять пока не переловят и не разоржат бандитов на большей земле.В пятницу,на выезде из Херсона,напали на экспедиторов из нашей фирмы.Перевернули все в машине,грозили автоматами.Пока в Украине не наведут порядок мы никого в Крым не пустим.
   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |