Зустріч із бійцями

17 квітня учні та педагогічний колектив Березинської ЗОШ мали змогу зустрітися з своїми односельчанами, бійцями АТО –  Марунчаком Петром, Затварніцким Андрієм, Люковим Русланом, Цапом Володимиром, Бациком Дмитром, Гірняком Андрієм, а також Романютин Петро, Мерензак Назар та Кулацький Володимир, які, за певних обставин, не з’явилися на зустріч. З великою шаною, оплесками, Гімном України і словами подяки – уся шкільна родина зустрічала героїв. Учениця 10 класу Лавро Ольга з хлібом і сіллю зустріла героїв, висловила подяку і підтримку солдатам. Першокласниці: Верхоляк Роксоляна та Лавро Ірина декламували вірші про Україну, а потім з щирою подякою і  трепетним дитячим поцілунком подарували солдатам квіти і солодощі. Учні читали гостям поезії: «Мамо, не плач»(Дзіндзюра Володимир), «Лист солдату»(Шеремета Діана), «Брати одної крові»(Кучма Юрій), «З нами правда»(Рудковська Мирослава), «Захисник Вітчизни»(Цапик Софія). А четвертокласники виконали «Молитву за Україну», у якій звернулися до Господа Бога, щоб він змилосердився над нами, і подав мир та спокій всій Україні.

Усі присутні помолилися за загиблих українських воїнів, і тих хто зараз воює на Сході України.

Директор школи Березюк М.Ф. висловив подяку воїнам-захисникам. У своїй промові він нагадав нам про важливі історичні події нашої держави, наголосив на важливості захисту українських земель від зовнішнього окупанта.

На зустрічі був присутній і сільський голова с .Березина  Лавро О.О. Який подякував бійцям АТО, за їхню мужність і відважність.

Вшанували також хвилиною мовчання і загиблого Героя України, односельчанина – Андрія Марунчака. До могили якого, після завершення дійства, учні 10 класу поклали квіти.

Бійці поспілкувалися із старшокласниками, на тематику патріотизму, відданості своїй рідній землі, знання історії, культури рідного краю. Розповідали, що воюють вже досить великий проміжок часу, і саме повернулися із гарячих точок. Наголосили на тому, що «війна надзвичайно жорстока, і тільки об`єднавшись, ми здобудемо перемогу». Запевнили усіх учнів, що «допоки вони будуть там, мирне і спокійне навчання і життя тут, на Заході, забезпечене».

Бійці продемонстрували уламки снарядів «Градів»і чехол-сумку для протитанкового гранатомету, які бійці залишили для шкільного кабінету військової підготовки.

На закінчення, усі заспівали Державний Гімн України, подякували героям і зробили спільні фотографії.

0
Знаходиться в: Новини Березина, Новини Миколаївщина, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |