“Золота осінь” 2014

фото https://vk.com/veryn_football

Не потішила березинська команда своїх вболівальників і в осінніх кубкових баталіях.  За жеребом   випало грати в групі  “В” у Верині з господарями.  Інші команди нашої групи  Тернопілля,  Велика Воля та  Київець.    Схема турніру програв – вилетів.
Попри те, що цьогорічний “Будінвест”  “зірок з неба не хапає” веринська команда завжди була непростим суперником для ФК “Березина”.
Синдром  швидкого гола, який переслідує нашу команду протягом   другого кола дав про себе нагадати  і в матчі з Верином. На 8 хвилині господарі вже вийшли вперед.  До кінця першого тайму  гольові моменти були і в нашої команди, але забити не вдалося.
Другий тайм проходив за жорсткої і напруженої боротьби, але жодній з команд не вдалося забити. На останніх секундах суддя не захотів побачити гру рукою в штафному господарів. Врезультаті 1-0 мінімальна перемога “Будінвесту”.

фото https://vk.com/veryn_football

фото https://vk.com/veryn_football

Іші матчі в групі:

ФК “Сокіл” Тернопілля  – “Воля” Велика Воля 3 – 1

ФК “Сокіл” Тернопілля  –  СКК “Дністер” Київець 0 – 4

СКК “Дністер” Київець  –  “Будінвест” (Верин) 2 – 0

 

 

 

Реклама:

0
Знаходиться в: Спорт

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментардев'ять − = 2

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |