“Золота осінь” 2014

Не потішила березинська команда своїх вболівальників і в осінніх кубкових баталіях.  За жеребом   випало грати в групі  “В” у Верині з господарями.  Інші команди нашої групи  Тернопілля,  Велика Воля та  Київець.    Схема турніру програв – вилетів.
Попри те, що цьогорічний “Будінвест”  “зірок з неба не хапає” веринська команда завжди була непростим суперником для ФК “Березина”.
Синдром  швидкого гола, який переслідує нашу команду протягом   другого кола дав про себе нагадати  і в матчі з Верином. На 8 хвилині господарі вже вийшли вперед.  До кінця першого тайму  гольові моменти були і в нашої команди, але забити не вдалося.
Другий тайм проходив за жорсткої і напруженої боротьби, але жодній з команд не вдалося забити. На останніх секундах суддя не захотів побачити гру рукою в штафному господарів. Врезультаті 1-0 мінімальна перемога “Будінвесту”.