Зміцнюючи армію

Підтримки моральної та матеріальної потребують бійці, які контролюють ситуацію у неспокійних регіонах країни. Аби полегшити воякам проходження служби, у місці дислокації на півдні України, із всіх районів Львівщини напередодні Зелених свят везли необхідні продукти, медикаменти та технічне обладнання.

Власне, із нашого району у суботу, 7 червня, відправлялася машина із відповідним вантажем, а також родичами, які вирішили морально підтримати військовослужбовців, призваних під час мобілізації із Жидачівського та Миколаївського районів, та відсвяткувати разом Свято Трійці… Конкретніше розповідає заступник військового комісара — начальник відділення комплектування Жидачівсько-Миколаївського об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Олег Держило:

– За підтримки миколаївської громади вдалося закупити та зібрати необхідні медикаменти, предмети для облаштування побуту в польових умовах. Отож відправлено два генератори електричного струму автономного живлення (сприяння парафіян церкви святого Миколая та церкви Успіння Пресвятої Богородиці); 19 комплектів водонепроникних костюмів (спонсорство парафіян церкви святого Архистратига Михаїла); понад 200 л води від місцевих приватних підприємців І.Гуцуляк, О.Білик; шкарпетки, голки, нижня білизна (І.Стахів, С.Оприско); продукти і т.п. (М.Свобода, А.Паук, І.Гуцуляк); ящик перев’язувальних та операційних матеріалів (Жидачівська самооборона); медикаменти: протизастудні, заспокійливі, вітаміни, препарати від опіків, укусів комах та інше (О.Юрик, Л. Міджак); 240 кг ковбасних виробів у вакуумних упаковках, по ящику кави та чаю, мішок цукру, 84 кг гречки, 21 кг макаронів, 27 кг рису, 40 л олії (Ходорівський м’ясокомбінат); 20 л олії до генераторів (М.Гнатів); побутові та гігієнічні засоби (Б.Васильків); пальне для перевезення гуманітарної допомоги надало представництво німецької фірми “ОДВ-Електрик” у Новому Роздолі (власник Міхаель Трауд, виконавчий директор В. Судук); бронежилет молодшому лейтенанту медичної служби Назару Гординяку від працівників військкомату. А ще працівниками Жидачівсько-Миколаївського комісаріату закуплено 8 бронежилетів, які спонсорували – один цільовий для сержанта Миколи Лозяка – Бережнянська сільська рада Жидачівського району; один для солдата Миколи Пагутяка проплатив батько; два від фірми “Галпак” м. Жидачів; один від Ходорівського м’ясокомбінату і три від працівників військкомату. Усе це до 13 червня буде вручено військовослужбовцям.   А у неділю, 8 червня, відправлено для Львівського 3-го батальйону територіальної оборони 60 кг ковбасних виробів, 6 комплектів камуфльованої польової форми, по ящику кави та чаю… Висловлює подяку усім миколаївчанам, хто зголосився допомогти та підтримати земляків, а також працівникам комплексу “Млин” за безкоштовно надані обіди солдатам та офіцерам Миколаївської дільниці Жидачівсько-Миколаївського ОРВК, які щодня доїжджають на службу у Миколаїв з інших населених пунктів.

Василина Васильків, http://www.mykolaiv.lviv.ua/

Р.S. До речі, днями Миколаївська Спілка політв’язнів і репресованих переказала на матеріально- технічне забезпечення Збройних сил України кошти у розмірі 300 гривень. І група миколаївських підприємців зібрала кошти у сумі 5500 гривень, на які закуплено медикаменти для військових. Ініціаторами такої акції стали Василь Лешега, Володимир Кіндій, Іван Фенцик, Михайло Процах, Василь Созоник, Андрій Гнатів, Семен Доскочинський, Тарас Демко, Зеновій Дякун, Андрій Бачик, Роман Клименко та Олег Кутнів. Збором медикаментів займався фармацевт Володимир Баранецький.

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |