Жнива на Миколаївщині

Як повідомляється на сайті Миколаївської РДА 12 серпня  відбулася  нарада, на якій було проаналізовано хід збору зернових  культур. У нараді взяли участь голова Миколаївської  райдержадміністрації Роман Дякунчак,  заступник голови райдержадміністрації Андрій Пакулець, керівник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ігор Кузьм’як та спеціалісти згаданого управління. На нараді зазначалося, що на полях Миколаївського району господарники закінчують збирання ранніх зернових та зернобобових культур. По всіх категоріях господарств станом на 12 серпня  обмолочено  ранніх зернових на площі 6095 га, намолочено 21244 т, середня врожайність – 34,9 ц/га. Всього по району обмолочено 4086 га озимої пшениці, 195 га озимого жита, 269 га озимого ячменю, 135 га ярої пшениці, 1210 га ярого ячменю, 200 га вівса. 100% зібрано ріпак,  намолочено 4294т.   Загалом по району зібрано 93,5 %  відсотків ранніх зернових культур.

Слідом за збиранням зернових в господарствах  проходить заготівля кормів для громадського тваринництва та  підготовка площ під сівбу озимих культур. Станом на цей час підготовлено 1800 га площ.

 

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |