Жнива 2013 – на Львівщині обмолочено 73% посівних площ

6 серпня під час проведення  Всеукраїнської селекторної наради з питань проведення жнив, цінової ситуації на зерновому ринку формування державних і регіональних продуктів перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич  повідомив, що станом на 6 серпня  2013 року на Львівщині обмолочено 73% посівних площ, валовий намолот становить 605,8 тис. тонн. Урожайність ранніх зернових в у порівнянні з 2012 роком  в цілому вища на 2,2 ц/га.

«Також сільські господарства  розпочали посіви озимих культур, поступово наповнюються резерви насіння, засоби захисту рослин, вносяться мінеральні добрива. Враховуючи цінові коливання на ринку зерна (зниження закупівельних цін на зернові культури в межах 16-17 %) виробниками дещо призупинено реалізацію зерна та вишукуються додаткові джерела наповнення власних обігових коштів для проведення посіву озимих культур під урожай 2014 року», – сказав  Богдан Матолич.

 

0
Знаходиться в: Новини Львівщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |