«Заробітчанка» у Новому Роздолі

28 квітня у Новому Роздолі в МБК «Молодість» проходила театральна вистава під назвою «Заробітчанка» у виконанні Миколаївської театральної групи «Хліб».


Авторами сценарію є Миколаївський ліцей та Наталя Жуковська і Ростик Рибак. Загалом у виставі взяли участь до 20 не професійних акторів, як було сказано на початку.
У виставі було висвітлено досить актуальну у наш час тему праці за кордоном та дитинства без батьків. Розповідається про те, як жінка, залишивши дітей, маму та чоловіка подалась заробляти гроші у Італію. Згодом у неї померла мати, сина заарештували а чоловік з меншою дитиною пішов жити до іншої жінки. У кінці вистави прозвучав монолог-заклик, в якому автори намагались довести до нас, глядачів, що у всій цій життєвій колотнечі «страждаєте не ви, а страждають діти». Адже тепер у нашій місцевості практично в кожній родині є заробітчани і діти, які виростають без уваги батьків.
Все це дійство проводилось як благодійна вистава та кошти (1621 грн), які були зібрані в кінці вистави підуть на лікування Томи Диксан. У цієї дівчинки вроджена вада нирок – вона потребує негайного лікування за кордоном, так як у нашій країні немає для цього спеціалізованих клінік.
Зараз дитина перебуває у лікарні в Польщі, де лікарі намагаються зробити все можливе для нормального життя Томи.
Це була перша вистава на підтримку цієї дитини. В минулому ця ж група із цією виставою проводила два виступи на підтримку Оксани Сенишин.
На виставу завітало чимало людей, зал був на половину заповнений. В ньому панувала тиша та захоплення театральним дійством. Люди залишились приємно враженні виставою.

 

 Дидишин О.,   Інтернет-журнал  “МР м.Новий Розділ”, фото Orest Zherebetskiy

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |