З Новим Роком!

За китайським  календарем   2014  буде Роком синього деревяного  Коня.   Рік Коня 2014 обіцяє багато нових вражень, хвилювань  і романтики.  Кінь за своєю природою життєрадісна, оптимістична тварина, любить широчінь, простір, багатолюдні зборища, розваги. Тому  побувати   перед Новим Роком  на виставці, в театрі, на концерті, на святі – вельми непогано. Але варто пам’ятати також, що Кінь надзвичайно прив’язаний  до сімейного вогнища, дому, сім’ї.
Таким чином, зустрічати Новий рік краще з родиною та близькими родичами, галасливою веселою компанією, серед дорогих і милих серцю осіб – і не забути при цьому подзвонити і привітати якомога більше знайомих, друзів і родичів.

2014 рік надасть  кожному шанс обрати свій шлях самовдосконалення, реалізації талантів, мрій  і давно запланованих цілей. Зірки пророкують, що у   2014 році людство зімкне свої ряди та об’єднає зусилля. Астрологи говорять  про те , що початок і середина року принесуть глобальні зміни.  Декому  доведеться переосмислити своє ставлення до життя.  Варто поглянути в майбутнє і   попрощатися з минулим. Можливі нові відкриття , до яких потрібно бути готовими.

Шановні відвідувачі!
Адміністрація Сайту села Березина від щирого серця вітає Вас з НОВИМ 2014  РОКОМ.
Зичимо Вам міцного здоров’я, творчих натхнень, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань, усіх мрій та задумів.

 

0
Знаходиться в: Суспільство, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар+ чотири = 12

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |