З 1 квітня зросли тарифи на комунальні послуги (калькулятор)

1 квітня в Україні зросли тарифи на житлово-комунальні послуги.

Згідно з рішенням Національної комісія регулювання електроенергетики України, мінімальний тариф на газ  для населення встановлюється в опалювальний сезон в розмірі  3,6 грн за кубометр  з 1 жовтня по 30 квітня за максимального споживання палива обсягом до 200 кубометрів на місяць. У разі перевищення встановленого мінімального обсягу, наступні обсяги оплачуються з розрахунку 7, 188 грн за  кубометр.
У період міжсезоння – з 1 травня по 30 вересня – вартість природного газу становитиме 7, 188 грн за кубометр, незалежно від обсягів споживання.
Також з квітня  подорожчає і електроененргія на 50%, а до березня 2017 року – на 250%.

Крім того, НКРЕКП прийняла рішення з 1 квітня підвищити тариф на тепло для населення на 72% – до 537,2 грн за Гкал.  Піднімуть тарифи і на воду. Вентилируемый фасад.

У зв’язку з таким зростанням,  уряд обіцяє субсидії, документи на оформлення яких надійдуть поштою у квітні кожному споживачу.  На сайті КМУ є калькулятор орієнтовного  розрахунку розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг:

 

 

0
Знаходиться в: Суспільство

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Коментарі

  1. Знавець сказав:

    Люди попросту перестануть платити

  2. Наташа сказав:

    Когда уже это закончится. Все о себе думают, а как народ?

Додати коментар− п'ять = 1

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |