Янукович дав добро утилізаційному податку

Президент Віктор Янукович підписав закон про введення екологічного податку на утилізацію імпортованих транспортних засобів. Про це свідчить інформація на сайті Верховної ради.  Як повідомляється, на сторінці відповідного законопроекту зазначено, що закон повернуто до парламенту за підписом Президента 30 липня.

Нагадаємо, 4 липня парламент схвалив зміни до Податкового кодексу щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів. Законопроектом передбачається розширити базу оподаткування екологічного податку, передбачивши справляння цього податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів категорій M та N (легкові, вантажні, вантажопасажирські автомобілі, автобуси та спеціальні транспортні засоби).

Базова ставка сягатиме 5,5 тисячі гривень. А щоб розрахувати конкретну суму, застосовуватимуть коефіцієнти від 0,86 до 5,5 залежно від об’єму двигуна. Найпопулярніші в народі легковики з робочим об’­ємом від 1 до 2 літрів подорожчають майже на 1000 доларів. Та це якщо купувати нову машину. Більшості ж співвітчизників таке придбання не по кишені. І той, хто схоче купити потриману машину, зі свого мізеру повинен буде віддати державі удвічі, а то й у кілька разів більше.

Набуття чинності закону планується з 1 вересня 2013 року.

0
Знаходиться в: Суспільство, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарвісім − 7 =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |