Яким буде літо в школі?

Як і раніше, для покращення літнього дозвілля й оздоровлення учнів функціонуватимуть пришкільні табори з денним перебуванням учнів протягом шести годин та одноразовим гарячим харчуванням. Працюватимуть вони на базі восьми загальноосвітніх шкіл. Якими вони будуть у 2014-му? Традиційно плани роботи з організації дозвілля учнів формують дирекції кожного освітнього закладу, виходячи із місцевих умов та можливостей матеріально-технічного забезпечення школи.

А, втім, підготовку до оздоровчої кампанії вже розпочато. У розмові про це керівник районного відділу освіти Орест Лобик зауважує, що керівники навчальних закладів, насамперед, повинні створити умови для безпечного перебування вихованців у школі. Йдеться про попередження нещасних випадків із учнями в канікулярний час. Тож розпочато процес їх повторного ознайомлення із правилами дорожного руху, безпечними правилами поведінки на воді, із вибухонебезпечними та невідомими предметами, забезпечення необхідними знаннями для попередження отруєння грибами та іншими продуктами рослинного походження. Важлива також наявність достатньої кількості інвентаря та обладнання і, безперечно, проведення ремонтних та підготовчих робіт відповідно до вимог державних служб, які дають дозвіл на відкриття оздоровчих закладів.

-Оскільки передбачається одноразове харчуванням дітей, то до цього готуємося спільно із підприємцями – надаємо практичну допомогу харчоблокам в організації роботи, – додає Орест Лобик. – А надалі контролюватимемо цей процес, адже здорова їжа – це дуже важливо. Також у пришкільних таборах буде організовано медичне обслуговування дітей.

Хто ж матиме перевагу в зарахуванні до числа відпочивальників пришкільного табору? Дирекції установ намагатимуться охопити повноцінним оздоровленням та відпочинком, насамперед, дітей-сиріт; дітей-інвалідів; дітей, позбавлених батьківського піклування; постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи; вихідців із багатодітних та малозабезпечених, неповних сімей; дітей, які перебувають на диспансерному обліку; талановитих та обдарованих дітей. Під особливий контроль буде взято зайнятість учнів, які виховуються у неповних сім’ях та позбавлені належного сімейного впливу. А також тих, хто схильний до правопорушень. Освітяни сподіваються, що спільними зусиллями із позашкільними закладами району, піклувальними радами, доброчинцями-спонсорами вдасться належним чином організувати для дітей краєзнавчі екскурсії, туристичні походи, відвідання виставок, театрів, музеїв, спортивно-масові, еколого-натуралістичні та творчі конкурси, організувати збір лікарських рослин, провести екологічні акції і таким чином запровадити форми роботи з дітьми, спрямовані на розвиток їхніх здібностей та обдарувань, відродження національних традицій, обрядів та звичаїв, навчання школярів основ народної творчості і ремесел тощо.

Леся Бардак, http://www.mykolaiv.lviv.ua/

 

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Коментарі

  1. Андрій сказав:

    Яке може бути оздоровлення при одноразовому харчуванні і 6 годинному перебуванні в школі? Якому директору потрібен цей геморой? І дуже хочеться знати, чи бажає автор такого “оздоровлення”, щоб його діти так оздоровлювались?
   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |