Яку бруківку краще вибрати?

Зібралися облаштувати своє подвір’я бруківкою? В цьому випадку перед вами зразу ж постане питання вибору бруківки. Щоб відповісти на питання яку краще вибрати бруківку, необхідно спочатку розібратися у великій різноманітності такого типу матеріалу. Різні види бруківки відрізняються технологією виготовлення, мають свої позитивні якості і різну вартість.

 Гранітна бруківка

Цей тип бруківки був особливо популярний на зорі минулого століття, коли асфальтне і бетонне покриття ще не витіснило його з доріг і тротуарів. Багато покриття з гранітної бруківки збереглися і досі завдяки надійності і довговічності матеріалу, з якого вона виготовлена. Цей матеріал виготовляється з міцного граніту. Окремі плитки отримують методом колки або пиляння граніту на однакові частини. Іноді після розроблення граніту застосовується часткове шліфування лицьового боку плиток. Отриманий матеріал має надвисоку міцність, що дозволяє використовувати його на будь-яких дорожніх ділянках. Гранітна бруківка при дотриманні технології укладання може витримати навіть навантаження від  гусеничного транспорту. Недоліком такого матеріалу є складність його виготовлення і відповідно досить дорога вартість. Гранітна бруківка оптом.

Тротуарна бруківка

Для облагородження тротуарних доріжок, найпоширенішим матеріалом після асфальту, є тротуарна плитка. Вона виготовляється методом сухого пресування суміші дрібного гравію і цементу, з додаванням спеціальних хімічних присадок. Присадки надають матеріалу додаткову міцність і допомагають збільшити довговічність.
Щоб визначитися, яку краще вибрати бруківку для тротуарів, слід враховувати, що цей матеріал має найрізноманітніші форми і колірну гамму. Укладається тротуарна бруківка на попередньо підготовлену подушку з піску, яка служить для відводу вологи, і запобігає руйнуванню покриття. По краях бруківки встановлюється тротуарна поребрик. У разі необхідності плитку можна демонтувати, використовувати в іншому місці, або укладати повторно. Це буває корисним при ремонті підземних комунікацій.

Гумова бруківка
Цей вид бруківки з’явився досить недавно. Останнім часом, завдяки своїм корисним якостям, застосовується для облаштування підходів до будинків, дитячих майданчиків, басейнів і спортзалів.
Бруківка виготовляється методом пресування гумової крихти, яка виходить в результаті дроблення старих автомобільних покришок. Отриманий матеріал має високу міцність, гарний вид, і анти ковзаючу лицьову частину. Укладається гумова бруківка на рівну поверхню з використанням спеціального клею.
Гумова бруківка стійка до впливу атмосферних явищ, не втрачає колір і форму протягом багатьох років експлуатації.

Клінкерна бруківка
Клінкерна бруківка виготовляється за тим же принципом, що і звичайна цегла. З якісних сортів глини формуються плитки, і обпікаються в спеціальних печах при високих температурах. В результаті виходить матеріал, який має високу міцність, стійкість до перепадів температури і впливу вологи.
Укладається цей тип матеріалу на попередньо підготовлену подушку з гравію, поверх якої укладається шар піску. Оскільки клінкерна плитка зазвичай випускається не дуже великої товщини, то якість майбутнього покриття сильно залежить від якості підготовленого підстави.
Щоб визначитися, яку краще вибрати бруківку, слід враховувати, що цей тип не має такого розмаїття форм і кольорів, як інші аналогічні матеріали. Однак великою перевагою такої плитки є її більш висока стійкість до вологи і перепадів температури.

Бетонна бруківка
Цей тип покриття виготовляється з суміші цементу, піску і дрібного щебеню. В отриманий розчин додається пластифікатор для посилення структури матеріалу, і барвники для додання естетичного вигляду. Нерідко використовується плитка без додавання барвників. Бетонна бруківка виготовляється методом вібрації залитого в форми розчину. Цей метод дозволяє домогтися підвищеної щільності матеріалу, що робить його більш стійким до потрапляння вологи і подальшого руйнування.
Бруківка цього типу укладається на піщану подушку. Перш ніж відповісти на питання, яку краще вибрати бруківку з бетону, слід ознайомитися з великою різноманітністю наявних форм і кольорів цього матеріалу. Це дозволить підібрати саме те, що підкреслить навколишню архітектуру і ландшафт.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар9 − шість =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |