Як знайти роботу через Інтернет

Рано чи пізно,  в кожної людини  наступає такий момент в житті  коли вона шукає роботу.   Одним з найбільш ефективних сучасних методів пошуку роботи є пошук роботи через  Інтернет. Для цього є спеціальні сайти, які містять базу вакансій для тих хто шукає роботу  та базу даних резюме для роботодавців. Найбільш популярними ресурсами онлайн пошуку роботи є:

Job. ua

Сайт job. ua – один із найпопулярніших сайтів для пошуку роботи в Україні.Сайт є частиною порталу i.ua. Приналежність до популярного українського інтернет-порталу дозволяє сайту залучати величезну аудиторію відвідувачів.  У дизайні сайту немає надмірностей, всі ресурси сайту спрямовані на оптимізацію пошуку роботи. Доступні такі розділи як пошук ваканский і пошук резюме, додати своє резюме або вакансії. На сайті є можливість створення свого особистого профілю, в якому можна зберігати свої резюме і вподобані вакансії. Є можливість швидкого пошуку з урахуванням категорії вакансії, регіону пошуку і періоду пошуку.

Job. ukr. net

Серед клієнтів сайту job. ukr. net такі відомі компанії як Райффайзен Банк Аваль, мобільний оператор Life:), українські представники компанії Philips, Adidas. Так як, Job. ukr. net є частиною популярного українського порталу ukr. net,  це  дозволяє Вам вибирати з більш ніж 27 000 вакансій!  Крім того, завжди до послуг шукачів та роботодавців корисні статті та поради з питань працевлаштування, новини ринку праці. Для рекрутингових агентств сайт job. ukr. net пропонує окремий каталог.

rabota.ua

http://rabota.ua/мариуполь</a>На сайті rabota.ua Вас, в першу чергу, вразить список вакансій від провідних компаній в Україні. Крім того сайт розбитий на підрозділи для пошуку роботи в конкретному регіоні. Наприклад, http://rabota.ua/мариуполь  У цих розділі зібрані всі резюме і вакансії з певного регіону. Також на головній сторінці порталу є зручна форма для пошуку роботи за ключовими словами.

hh.ua

На головній сторінці hh.ua Ви можете відразу побачити вакансії від VIP-компаній, список останніх вакансій і, звичайно ж, форму для пошуку вакансій. В базі роботодавців сайту близько 33 тис.  компаній, які пропонують претендентам більше шістнадцяти тисяч вакансій.

Jobs. ua

Сайт Jobs. ua вигідно відрізняється від безлічі подібних ресурсів наявністю таких розділів як «Тренінги» та «Освіта». В цих розділах знаходиться найсвіжіша інформація про проведення різних тренінгів, курсів. Представлений список провідних тренінгових та освітніх установ. Корисна інформація для шукачів та роботодавців представлена в розділі «Інформаційні матеріали». На сайті також є своє співтовариство, де можна поділитися своєю проблемою чи запитати поради. Інтерфейс сайту зручний і представлений як в російськомовній, так і в україномовній версії.

Work. ua

Сайт work. ua вражає своїм списком VIP-компаній. Більшість провідних  компанії України і українські представники світових компаній розмістили тут свої пропозиції. Всього на сайті доступно близько 24 тисяч вакансій. У розділі «Поради та ресурси, на сайті представлені корисні посилання на ресурси, пов’язані з працевлаштуванням, наприклад, присутнє посилання на Кзпп, каталоги агентств, статистику заробітної плати. На сайті також є можливість створювати інформери про вакансії для Вашого сайту.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |