Як вибрати пилосос

Пилосос – незамінний побутовий прилад в будь-якому будинку. Сучасний вибір пилососів настільки величезний, що навіть найдосвідченіший покупець губиться в магазині побутової техніки. Втім, якщо точно знати, який пилосос вам потрібен і які вимоги ви ставите до його основним критеріям, вибір значно звузиться. Отже, які параметри варто враховувати при виборі пилососа?
Вид прибирання
Як вибрати пилосос? Як відомо, прибирання за допомогою пилососа буває двох видів: суха і волога. Відповідно, якщо ви хочете придбати пилосос для сухого прибирання – вибираєте одну з моделей «сухих» пилососів (найбільш поширені – балонні, також в цю групу входять вертикальні, вбудовані та пилососи-роботи). Якщо хочете більш ефективної вологого прибирання – вибираєте миючий пилосос.
Правда, миючий пилосос при всіх своїх перевагах (більш ретельне очищення від пилу і бруду, можливість мити вікна, сантехніку, збирати великий сміття і пролиту рідину, можливість сухого прибирання, наявність функції ароматизації приміщення) має і ряд недоліків, серед яких: – висока ціна ; – Миючий пилосос категорично не можна використовувати для паркетних і ламінатних підлог, ковролине, натуральних килимах з довгим ворсом, чутливої ​​до вологи меблів; – Великі габарити виробу, внаслідок чого – велика вага і певну незручність використання; – Необхідність розбирати миючий пилосос після кожного його використання, мити і висушувати його деталі; – Для здійснення прибирання з допомогою миючого пилососа необхідно купувати спеціальний миючий засіб. Таким чином, потрібно добре подумати над тим, чи потрібен вам миючий пилосос або ваш будинок обійдеться звичайним «сухим». Якщо у вас вдома всі підлоги з ламінату, вікна ви звикли мити вручну, а зайвих грошей у сімейному бюджеті немає – то чи варто розщедрюватися на це диво? Втім, вибір за вами, а ми йдемо далі.
Потужність
Потужність всмоктування – досить вагомий аргумент на користь вибору тієї чи іншої моделі пилососа. Невелика потужність (300 Вт) пилососа дозволить прибрати пил з лінолеуму, ламінату, паркету, ковроліну. Більш висока потужність пилососа (до 450 Вт) необхідна, якщо потрібно обробити килими з високим ворсом або сильну бруд (наприклад, шерсть домашніх тварин). Втім, сучасні пилососи мають перемикач потужності, який дозволяє вибирати той чи інший режим роботи залежно від покриття і ступеня його забруднення.
Пилозбірник
Пилозбірник збирає велику частину бруду і пилу. Від виду пилозбірника залежить і ефективність прибирання, і комфорт у використанні пилососа.
Основні види пилозбірників:
– Паперові мішечки
– Досить ефективно збирають пил, але потребують щомісячної заміни;
– Мішечки з тканини
– Не так ефективні, як паперові, так як пори тканини пропускають пил, і це негативно позначається на роботі швидко засмічуються фільтрів;
– Спеціальний пластиковий контейнер, в якому пил збивається в щільний клубок, який просто викидається після закінчення прибирання – це найзручніший вид пилозбірників.
Фільтри
Фільтр – одне з найважливіших складових кожного пилососа. Він зменшує кількість частинок пилу, які видуваються з працюючого пилососа з повітрям. Це особливо актуально для алергіків та сімей з маленькими дітьми.
Від кількості фільтрів залежить як ефективність очищення, так і ціна пилососа. Стандартні фільтри: тканинні, паперові, синтетичні – здатні затримати близько 80% пилу.
Водяний фільтр є більш ефективним, оскільки здатний уловлювати дрібні частинки пилу, змочуючи і обтяжуючи його. Крім того, водяний фільтр має функцію ароматизації приміщення.
Популярними є і Н.Е.Р.А. – Фільтри з пористого матеріалу на стекловолоконной основі. Вони здатні затримувати найдрібніші частинки пилу, що містять найбільш шкідливі для людини речовини.
Одним із сучасних видів фільтрів є парогенератор, здатний дезінфікувати поверхню, знешкоджувати комах, кліщів на ній, видаляти цвіль. Обробляти можна будь-яку поверхню: килими і меблі, вікна і штори, одяг і сантехніку, світильники та побутову техніку. Існують також електростатичні фільтри, здатні затримувати до 99% пилу, бактерицидні фільтри, які знешкоджують не тільки пил, але й шкідливі мікроскопічні організми.
Зверніть увагу на те, що змінні фільтри завжди краще, ніж вбудовані – їх можна почистити або замінити.
Аксесуари пилососа
До найбільш поширених аксесуарам пилососа відносяться різні насадки. Крім стандартних насадок для гладких поверхонь і килимових покриттів, а також насадки для щілин, в комплекті може бути турбощетка – спеціальна насадка-валик, призначена для збору шерсті і ворсу з будь-яких покриттів.
Габарити пилососа
Компактні маленькі пилососи мають гарну маневреність, легкістю, їх зручно зберігати. Правда, міні-пилососи найчастіше не включають в себе додаткові фільтри, мають маленьку потужність і частіше, ніж моделі великих розмірів, ламаються. З іншого боку, повноцінні пилососи, хоч і не дуже зручні у використанні і зберіганні, мають безліч додаткових функцій, можливістю встановлювати кілька фільтрів, мають велику потужність.
Додаткові параметри
Трубка пилососа. Добре, якщо в комплект входить телескопічна трубка – вона дасть можливість відрегулювати оптимальну довжину.
Шнур пилососа. Зручною довжиною електрошнура вважається 6м і більше. Також значно полегшить життя господині пилосос з функцією Автосмотка шнура при натисканні на спеціальну кнопку.
Рівень шуму. Обов’язково попросіть продавця включити пилосос. Порівняйте рівень виробленого шуму у декількох моделей. Особливо це актуально, якщо в будинку є маленька дитина, яка може злякатися гучного пилососна шуму.
Показники безпеки. У багатьох пилососах передбачені додаткові функції, що гарантують певну безпеку при використанні приладу: індикатор заповнення пилозбірника, автоматичне відключення в разі перегріву, наявність бампера з гуми для зашиті меблів від ударів пилососа.

Інтернет-магазин побутової техніки Техномастер реалізує товари безпосередньо від виробника, звідси низькі ціни. Техніка ввезена в Україну легально, є всі сертифікати якості і гарантія. Продавці консультанти завжди готові обговорити питання покупки і розкрити всі таємниці. Ми пропонуємо пылесосы за вигідною ціною.

 

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |