Як вибрати металочерепицю

Металочерепиця  виготовляється з оцинкованої сталі з двостороннім захисно-декоративним полімерним покриттям. Профіль листа імітує натуральну черепицю, що надає покрівлі особливо привабливий вигляд. Металочерепиця може монтуватися на поверхнях і конструкціях будь-якого типу, в тому числі використовуватися для облаштування покрівель складної форми. Але існує і обмеження застосування – кут нахилу даху повинен становити більше 14°.

Розглядаючи, яку краще вибрати металочерепицю, слід враховувати, що цей матеріал з успіхом застосовується практично у всіх існуючих кліматичних зонах. Сьогодні металочерепиця використовується в якості покрівельного покриття для приватних будинків, громадських багатоповерхових будівель, торгових об’єктів, промислових будівель.

Матеріал металочерепиці це – гарячеоцинкований лист, забезпечений двостороннім багатошаровим покриттям. Міцність матеріалу залежить від товщини сталевого листа, оцинковка захищає від корозії, причому цинк забезпечує катодний захист поверхонь пошкоджень і зрізів. Полімерне покриття дає можливість металочерепиці витримувати кліматичні навантаження в діапазоні від -50 ° С до + 120 ° С.

Один квадратний метр металочерепиці має вагу близько 5 кг. Завдяки невеликій вазі матеріалу здешевлюється вартість зведення покрівельної системи, витрати на доставку та монтаж. Термін служби покрівельного покриття з цього матеріалу може досягати 50 років за умови його високої якості і правильного монтажу. Архітектурна виразність, різноманіття колірних рішень, екологічна безпека і приваблива вартість роблять металочерепичну покрівля популярним рішенням в будівництві.

Сьогодні на ринку металочерепиця доступна від значної кількості зарубіжних і вітчизняних виробників . Безумовно, від великих відомих компаній можна очікувати більш високої якості і дотримання існуючих міжнародних стандартів. При цьому невеликі місцеві виробники пропонують більш вигідні ціни на свою продукцію.

Вирішуючи питання, де купить металлочерепицу, щоб заощадити і при цьому придбати матеріал пристойної якості, слід звернути увагу на такі параметри, як:

товщина листової сталі;
товщина цинкового шару;
параметри і вид захисно-декоративного покриття;
профілюючий обладнання.
дах будинку з металочерепиці
Але в першу чергу варто оцінити гарантії виробника. Максимальний гарантійний термін становить 15 років і поширюється на металеву черепицю з полімерним покриттям на основі поліуретану (пурал). Якщо покриття виконано з поліестеру, то максимальний термін гарантії на металлочерепичну покрівлю не перевищує 10 років.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарвісім − 8 =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |