Як вибрати ковані вироби

Якщо Ви збираєтеся вибрати для свого будинку віконні решітки, перила, огорожі, і т. д., то  найперше слід переглянути всі каталоги ескізів, наявних. Тобто, вибираючи паркан, не полінуйтеся пробігти поглядом каталог кованих решіток. Часто буває, що замовник знаходить шукане саме в суміжних каталогах.

При виготовленні сходових і забірних огорож, а також  воріт, дуже актуальне питання про те, на якому ж етапі будівництва замовляти вироби з металу?

 

Отже, замовляти огородження сходів найкраще, коли сходи вже готові і їх розміри не будуть змінюватися, але до обробки приміщень і самих сходів. Так як при монтажі потрібно свердлити, варити і як наслідок можуть бути нанесені незначні пошкодження. Якщо сходи оброблені плиткою, потрібно  мати 1-2 плитки в запасі.

Ворота та секції паркану можна замовляти на будь-якому етапі будівництва. Під ворота, бажано, вивести заставні і дати стовпу час на усадку (приблизно 15 днів) перед монтажем воріт.

Хотілося б звернути особливу увагу замовників кування і на антикорозійні заходи для кованих виробів (грунтування, фарбування). Взагалі, в закритих приміщеннях вироби тримається досить довго. На жаль, цього не можна сказати про вуличні решітках, паркани  і огорожі. Це відноситься, практично, до всіх видів фарб по металу, незважаючи на наявність грунтовки  і хімічну основу. Виняток становить порошкове забарвлення (3-7 років). Під впливом температурних умов, вологості вже через 6-8 місяців з’являються невеликі «проблемні ділянки», а через 1,5-2 роки вони вимагають перефарбовування. Однак, хотілося б відзначити, що при вторинному фарбуванні збільшується термін служби фарби, так як залишився на виробах шар фарби служить своєрідним ґрунтом для наступного шару.

 

Тепер про ціну на ковані вироби.

Ціна, такого роду виробів, складається з вартості проектних робіт, кількості і вартості металу, кількості та вартості антикорозійних покриттів, вартості ковальських і складальних робіт, вартості малярних і монтажних робіт, транспортних витрат.
Таким чином, ціна на створення, установку кованих виробів складається з багатьох показників і може бути точно визначена тільки після врахування всіх перерахованих вище факторів.

Вартість складних кованих виробів розраховується по кожному елементу виробу. При цьому клієнт має можливість підібрати складність візерунка, насиченість малюнка вироби на свій смак і “кишені”. Слід також звернути увагу на кованые элементы из китая.

Що стосується термінів виготовлення виробів, то вони залежать від багатьох факторів: складності виробу, обсягів, завантаженості виробництва і т.д. В середньому, ковані решітки, перила, огорожі і огорожі виготовляються 15-20 календарних днів. Паркани, в залежності від обсягу, від 10 до 30 днів. Терміни виготовлення складних кованих виробів та виробів з елементами художньої ковки краще обговорити з майстром. Збільшити терміни виготовлення, може використання порошкового фарбування або наявність в замовленні рідко використовуваних матеріалів.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...



   Новини cпорту:



Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |