Як вибрати комп’ютер

Комп’ютер – досить складний пристрій і в готовому вигляді його поставки не здійснюються. Всі комп’ютери збирають відповідно до конфігурації. У фірми, офіси, компанії комп’ютери поставляються, як правило, по деталях. Тому, коли клієнт заходить в спеціалізований магазин, і бажає купити стаціонарний комп’ютер додому, то з ним говорять не тільки про вартість обладнання, а й про його комплектацію.

Перед тим, як вибрати обладнання, необхідно чітко усвідомити – для яких потреб воно купується, які цілі при цьому переслідуються. Часто покупці, купуючи комп’ютер, не дадуть відповідь на питання: яка «начинка» всередині. Вони не розуміють самої суті – як працює пристрій, і не можуть пред’явити продавцю свої вимоги.

Купуючи ігровий комп’ютер, потрібно підбирати одну конфігурацію, для дизайну – зовсім іншу, для спілкування та мультемедіа – третю. Виходячи з цього, потрібно розуміти, що ціна буде суттєво змінюватися.

Процесор. Для чого він потрібен? У стінах рідного дому дуже рідко хтось із дітей буде займатися графікою, дизайном або відео на рівні профі. Сучасні ж аркади, стратегії, гонки в 3D вимагають значних ресурсів. І обзавестися простим процесором Вам просто не вдасться, якщо враховувати те, для кого і для чого купується комп’ютер. Гонка випуску нової начинки тісно пов’язана з випуском нового ПЗ та ігор. Чим потужність процесора вище, тим безтурботніше буде сімейне життя.

Відеокарта. Щоб обладнання працювало стабільно і без всяких казусів, потрібно обов’язково підібрати хорошу відеокарту. Відеокарта іноді може не підходити до гри. Тому, купуючи CD або DVD диски з іграми, обов’язково, читайте системні вимоги. Якщо купите материнську плату з вбудованою відеокартою, то вважай, що ваше ігрове життя обмежене. Маючи комп’ютер з тактовою частотою в 10 тисяч МГц і слабкою графікою для якоїсь гри, ваш пристрій її просто не потягне, і вона працювати не буде.

Оперативна пам’ять.  Тут при виборі є свої тонкощі. Чим оперативної пам’яті більше, тим «Домашній» стаціонарний комп’ютер буде потужніший. Але це потягне багато коштів з вашої кишені. Скажемо прямо: якщо є зайві гроші, купуйте найпотужнішу «оперативку», яка тільки існує. Жаліти не доведеться. Сьогодні середнім значенням оперативної пам’яті є 2Гб і 4Гб. Цього обсягу вистачить для надійної роботи з ОС Windows 7 і Windows 8.

Вінчестер. Вінчестерного або ж жорсткий диск є наступним у нашому списку. Щоб зберігати фільми, ігри та музику Вам не вистачить ніякого об’єму. Для цих потреб існують «болванки» типу DVD-R. Це один з найдешевших носіїв важливої ​​інформації. Але, природно, не варто і нехтувати ємністю HDD (жорсткого диска – вінчестера). Як правило, ОС і всі наявні на комп’ютері програми завантажуються з нього. Сьогодні найбільш прийнятними є вінчестери з об’ємом пам’яті рівний 250, 320, 500, 640, 750, 1000, 1500 і 2000 Гігабайт. Є й інші. Прикладом можуть служити вінчестери ємністю 10,20,40, 80 Гб. Вони не виробляються і залишилися лише на складах.

Звукова карта. Не варто купувати «круту» звукову карту. Це дуже дорого і немає на це ніякого обгрунтування. Іноді достатньо вбудованої звукової плати в «материнку». Дуже популярними є вбудовані багатоканальні системи. Але це більш схоже з домашнім кінотеатром. Існує і тут своє «але». При використанні стереосистеми зі стандартами 5,1 і 6,1 розуміємо, що задіяні не всі колонки. Щоб у такій системі грала музика у всіх пристроях необхідно використовувати DVD. Звичайні ж домашні користувачі звикли слухати музику у форматах * .mp3 і переглядати фільми у відеоформаті DiVX. Вони зазвичай використовують  двухканальное стерео.

Мережева карта
Мережева плата. За допомогою мережевої плати можна легко підключитися до мережі. Для цього Вам просто потрібно вставити конектор, який знаходиться на краю мережевого проводу, в мережеву плату. Далі – найпростіші налаштування в меню вашого комп’ютера. Прописати IP-адреси можна в меню мережевого підключення.

Материнська плата. Основний компонент сучасного ПК. Вона здатна впливати на роботу обладнання в цілому. Найбільш перспективними на сьогоднішній день виглядають «материнки» від фірми Asus для Intela і Iwil для AMD. Більш детальну інформацію з найменуваннями та індексами Вам видасть менеджер магазину.

 Монітор. Ця частина комп’ютера є найважливішою. Через монітор відображається будь-яка інформація і спілкування з комп’ютером. Від якості монітора залежить і ваше зору. Але який повинен бути сам монітор?

Сучасний ринок представлений величезною кількістю моніторів різного плану. Старі CRT-монітори зустрічаються досить рідко. Вибір клієнта в основному падає на рідкокристалічний монітор.

 

Блок живлення. Як вірно вибрати блок живлення? В якій потужності потребує сучасний ПК? Яке значення в цифрах блоку живлення?

Для сучасного домашнього ПК рекомендується блок живлення з потужністю в 450-500 Вт Але якщо він призначений для ігор, тоді до його потужності необхідно додати як мінімум 300Вт.

Купувати блок живлення потужністю в 1000 Вт і вище потрібно лише тоді, коли ви плануєте створити неординарну систему з досить хорошими разгонами. Це також послужить і прекрасним моральним задоволенням.

Чим потужніше буде блок живлення, тим більша ймовірність безвідмовної роботи системи.

Корпус.  Чимало параметрів впливають сьогодні на вибір системного блоку для вашого ПК. Це:

тип корпусу (ATX, Bigower, Midi-Tower і т.д.);
матеріал (алюміній, метал);
розташування комплектуючих;
наявність блоку живлення;
дизайн;
зручність використання;
виробник;
ціна.
Клавіатура і миша вибираються за принципом – кому що подобається. Говорити особливо немає про що. Головний орієнтир – ваш індивідуальний смак і товщина гаманця.

Принтер. Для друку різних документів, графіки, креслень і фото Вам обов’язково знадобиться принтер. Сьогодні широко використовуються МФУ (багатофункціональні пристрої). Вам не доведеться купувати ксерокса і сканера, так як в МФУ це все є. Оптимальним вважається струменевий принтер. Він недорогий і дуже зручний. Заправляти картриджі можна самостійно. Є й інші принтера – лазерні – набагато дорожче в обслуговуванні, але і швидкість друку у них набагато вище. Для дому більше підійде струменевий БФП. Найбільш популярні марки – Canon, Hp, Epson

Всі аспекти як купить готовый компьютер тут розглянуті, решта вибір за вами.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Коментарі

  1. Archystrat сказав:

    Запрошую на сайт Моя Підбірка http://www.moyapidbirka.com.ua – це безкоштовний хостинг та обмінник файлами.

Додати коментарп'ять + = 6

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |