Як вибрати головний убір?

Люди носять шапки, капелюхи дуже довгий час з різних причин: захист від сонця, як доповнення наряду, як елемент уніформи або в силу релігійних переконань. Зокрема, капелюхи сприймалися, як знак відмінності, як ознака абсолютної елегантності і приналежності до елітарного кола людей.

Однак, сьогодні капелюхи набули широкого поширення, і тепер, будь-який чоловік може зануритися в сучасний стиль і поповнити свій гардероб цікавим предметом.

Навідміну від капелюхів, в стильні та практичні в’язані чоловічі шапки забезпечують прекрасний захист від холоду, створюючи комфортні умови для голови. Такі легкі і зручні головні убори вільно і швидко надягають, а також легко знімаються в будь-яких умовах, навіть «на ходу». Оскільки такий головний убір одягається в холодну пору, він повинен відповідати стилістиці верхнього одягу. Можна ефектно грати на контрастах або поєднаннях, вибираючи колір шапки під одяг. Так під чорну куртку можна вибрати і таку ж шапку, а для синього светра добре підійде і біла шапка. Прекрасно виглядають і сірі варіанти шапок, які можна носити з різним одягом. Мужская шапка на будь-який смак.

Для більшості шапок та капелюхів кращий спосіб визначити розмір – це примірка по своїй голові. Заміри можуть проводитися в сантиметрах або дюймах. Вони складні для розуміння. Будь ласка, зверніться до таблиці, представленої нижче. Виміряйте окружність вашої голови за допомогою вимірювальної стрічки для кравців (в народі стрічка називається «метр»), обернувши її навколо черепа на висоті 2-3 см. Вище рівня вух або приблизно посередині чола.

 

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |