Як вибрати диван

Багато хто з нас,  при покупці товару звертають увагу в першу чергу на гарну обгортку. Всі ми ворони і всіх нас приваблюють яскраві красиві речі, всім нам хочеться відчуття новизни й унікальності покупки. Тільки дуже часто ми забуває про те, що продавці торгових центрів знають наші слабкості і з задоволенням користуються ними.
Існує такий закон – “закон Парето” або як ще його називають, “принцип 80/20”. У нашому випадку він виглядає так. Ми на вісімдесят відсотків звертаємо увагу на зовнішній вигляд, упаковку, оточення товару, це усміхнені товариські продавці, знижки, безкоштовна доставка, аж до самого заповітного місця в Вашій квартирі, і тільки на двадцять відсотків нас хвилює якість продукції, його термін служби, екологічності та безпеку.

Якщо ви хочете купить диван  то  слід чітко визначити всі пріоритети. Якщо ми вибираємо диван для вітальні,  то він повинен не тільки прослужити довгу службу, а й взяти роль центрального елемента кімнати, надавши тон всьому приміщенню, що особливо актуально для маленьких квартир. Серед всіх кімнат будинку або квартири саме до вітальні пред’являються серйозні вимоги в плані вибору предметів меблів, декору, гармонійного їх поєднання із загальним стилем кімнати.
Насамперед, зіставте габарити вподобаного дивана з розмірами вашої вітальні. Якщо кімната має невеликою площею, оптимальним рішенням стане покупка кутового дивана, який можна розмістити компактно навіть у найменших залах. Наступне на чому слід зупинити свою увагу  – це каркас виробу.  Каркас повинен бути міцним і надійним. Щодо оббивки то в даному питанні велику роль відіграє фантазія, а на рахунок   наповнення то тут вже слід бути уважним., особливо якщо ви будете викоритстовувати диван для сну.

В даному випадку, щільність наповнювача зони сидіння має бути максимальною. А комфортного сну і правильного ортопедичного ефекту можна досягти тільки від жорсткого наповнювача.
Не намагайтеся заощадити на наповнювачі, це може сильно позначитися на якості виробу. Незалежні пружини або латексний поліуретан – це ідеальний варіант наповнювача. Термін служби таких матраців та їх довговічність складає близько десяти років. Звичайний же поролон, який найчастіше використовується в диванах, служить чотири роки. Поролоновий шматок повинен бути цілим. Клей, використовуваний для з’єднання окремих шматків, як і будь-яка інша хімія, швидко руйнує структуру поролону.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− 1 = шість

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |