Як вибрати душову кабіну

Основні моменти, на які слід звернути увагу,  при виборі душової кабіни:
Тип кабіни:  відкритого і закритого типу
Відкриті  душові кабіни  складаються з піддона, стінок і дверей. Дах у них відсутній, чим і пояснюється їх назва. Встановлюють їх зазвичай в кутку або біля однієї зі стін.
Перевагою відкритих душових кабін є їх доступна ціна, компактність, різноманіття моделей і можливість створювати зі стандартних елементів оригінальні конструкції кабін самих різних конфігурацій.
Закриті душові кабіни – це цілісні, ізольовані від зовнішнього середовища, моноблоки, що складаються з піддона, стінок, двері і даху. Їх установка можлива в будь-якому місці ванної кімнати. Коштують вони значно дорожче кабін відкритого типу, проте їх технічне оснащення вражає. Світло-, звуко- і аромотерапія, тропічний і каскадний душ, гідромасаж, фінська сауна, турецька лазня – ось перелік найбільш поширених опцій душових кабін закритого типу.
Форма і розмір кабін
В даний час на ринку сантехніки представлені кабіни різноманітних форм і розмірів. Вони можуть бути квадратними, прямокутними, п’ятикутними, напівкруглими, асиметричними і П-подібними. Вибір форми кабіни обмежується виключно особливостями планування ванної кімнати і залежить тільки від ваших естетичних уподобань.
Вибираючи розмір душової кабіни (від 80 до 180 см), слід дбати не тільки про мінімізацію займаного нею простору, але й про зручність її використання високими і великогабаритними членами сімейства.
Піддон
Поддони з чавуну – надійні і міцні, проте через значну товщини стінок занадто довго прогріваються. Не поступаються їм у міцності сталеві піддони, але вони занадто «шумлять» під потоками води, а емаль, якою вони покриті, з часом покривається тріщинами і руйнується.
Керамічні піддони відрізняється простотою догляду та гігієнічністю, однак вимагають до себе дбайливого відношення, оскільки можуть тріснути після падіння на них важкого предмета. Зносостійкість, міцність, краса і безліч чветових рішень – ось переваги піддонів зі штучного каменю. Єдиний їхній недолік – висока ціна.
Найбільш оптимальним вибором є піддони з акрилу. Вони не вбирають бруд, дрібні подряпини на їх поверхні непомітні, а великі досить легко зашліфовиваются. Акрилові піддони легко чистяться і швидко розігріваються. Обов’язковою умовою при їх установці є облаштування спеціального каркаса для забезпечення жорсткості.
Важливий параметр піддону – його глибина, особливо у випадку, коли душова кабіна є єдиним пристроєм в будинку для прийняття водних процедур. Глибокий піддон в будинку, де є діти, можна використовувати як ванни для їх купання. Пригадується він якщо знадобиться вручну випрати великі та об’ємні предмети одягу або інтер’єру.
Дрібний піддон більше підійде для динамічних людей, а в разі якщо в будинку живуть літні люди або особи з обмеженими фізичними можливостями є сенс зупинити свій вибір на неглибокому піддоні, оснащеному сидінням.
Двері
Двері душових кабін бувають двох видів: розкриваючі  і розсувні. Розкриваючі  двері бувають одно- і двостулковими, їх полотно кріпиться до бічних стінок кабіни або до стін ванної кімнати за допомогою петель. Такі двері забезпечують широкий отвір для входу в кабіну, однак у відкритому положенні вимагають додаткового вільного простору. Якщо площа ванної кімнати невелика, краще зупинитися на орних дверях, що відкриваються всередину кабіни.
Розсувні двері, хоч і дорожче орних, є більш ергономічними, дозволяючи більш раціонально використовувати простір ванної кімнати і самої душової кабіни. Відкриття та закриття розсувних дверей забезпечують ролики, що ковзають по напрямних, розміщеним уздовж каркаса. У замкнутому положенні двері утримуються за допомогою гумової магнітної стрічки.
Двері та огороджувальні конструкції для душової кабіни, виготовлені із загартованого випаленням скла, міцні, надійні і прості у догляді. Вапняний наліт і мильні розлучення легко змиваються з поверхні скла, не залишаючи смуг і плям.
Дешевший варіант – двері з полістиролу (пластика). Вирішивши зупинити свій вибір саме на них, віддайте перевагу не прозорому, а матований пластику, оскільки в процесі експлуатації кабіни двері з полістиролу неминуче помутнеют, втративши свою первісну прозорість і блиск.
Купити душевые кабины интернет магазин

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментардев'ять − = 4

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |