Як вибрати золотий браслет

Однією з найдавніших прикрас прийнято вважати браслет. Перші з них з’явилися ще за часів палеоліту і були виготовлені з бивнів мамонта. Але як і все в нашому світі не стоїть на місці, браслети також йшли в ногу з часом, і з кожним століттям змінювався матеріал для їх виготовлення. Звичне для нас назва сучасні браслети знайшли завдяки французькому bracelet, що означає «зап’ясті», де і належить його носити. Хоча досить часто золоті браслети жіночі можуть розташовуватися і на плечі, і на щиколотках. Там, де буде зручно його носити, все залежить від побажань його щасливої ​​володарки або володаря.

Такі ювелірні прикраси, як золоті браслети, завжди користувалися особливою популярністю. Їх із задоволенням носили і носять як жінки, так і чоловіки. Золотий браслет вважається одним з найдоступніших ювелірних прикрас. Ціна виробу може бути на порядок нижче вартості ланцюжка з аналогічним плетінням, через меншу довжини і, відповідно, ваги прикраси. Можливість недорого купити золотий браслет є однією з причин високої затребуваності цих ювелірних прикрас серед споживачів. Не кожен може дозволити собі купити в подарунок ланцюг, а золотий браслет придбати можуть практично всі охочі.

Ювелірні золоті браслети бувають порожнисті і цільні. Від цього залежить вага виробу і його ціна. У пустотілому дріт накручується на сердечник, який потім виймається, а виріб набуває форму, але залишається всередині порожнім. Такий аксесуар зовні може виглядати досить потужним, але бути при цьому досить легким і недорогим. Цілісні ювелірні браслети, в яких золото ниток плететься відразу, надійніше пустотілих і важче. Такі прикраси практично не рвуться і не чіпляються за одяг.

Дуже важливо, щоб золоті браслети відповідали одягу. Наприклад, до вечірньої сукні ідеально підійдуть вироби з каменями, а ось для офісної роботи варто придбати класичні золоті браслети на руку з простим плетінням купить золотой браслет. Також до костюмного варіанту можна підібрати годинник-браслет. У числі головних критеріїв вибору – розмір. Занадто тісне прикраса буде створювати дискомфорт, а надто вільне може злетіти з руки, та й виглядає такий варіант не дуже естетично. Важливо, щоб між браслетом і рукою була невелика відстань. Функціональні і дуже практичні вироби з регульованою довжиною.

Не дарма кажуть, що кращі друзі дівчат – діаманти. Поглянувши один раз на те, як виглядають золоті браслети з діамантами, не можна, не закохатися в цей унікальний блиск, не відчути непереборного бажання стати власницею цього чуда, створеного самою природою і доведеного до досконалості умілими людськими руками.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар+ 9 = дванадцять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |