Як правильно залити стяжку

При будівництві житлового будинку, а також під час капітального ремонту в квартирі або будинку завжди приходить час, коли потрібно вирівняти основу підлоги.

Всі сучасні покриття для підлоги вимагають ідеально рівної основии, яку цілком  можна зробити самостійно і за один раз. Головне – це правильне дотримання всіх ланок технологічного ланцюжка і тоді результат незмінно порадує.

Для початку потрібно підготувати необхідні матеріали, наприклад, вирівнючу  суміш, цементно-піщаний розчин, готову суміш для наливних підлог, газобетон. Вибір суміші залежить від необхідної якості поверхні. Для укладання деяких підлогових покриттів (паркету і т.п.) буде потрібно ще і додаткова спеціальна суміш для верхнього вирівнюючого шару. Другий момент підготовчих робіт – завчасна установка сантехнічного обладнання, радіаторів, прокладка інженерних комунікаці

Процес заливки стяжки підлоги включає в себе три основних етапи:

– Установка маяків

– Приготування цементно-піщаного або бетонного розчину

– Залити стяжку підлоги і дочекатися її повного висихання
Маяки розташовують паралельно один до одного, на відстані, достатній, щоб оперти на них правило.
У приготуванні суміші для заливки використовується пісок великої фракції, просіяний через сито з розміром осередку 2х2 мм. Розчин готується в пропорції 1 частина цементу на 3 частини піску, води слід додати рівно стільки, щоб домогтися плинності розчину при збереженні ним своєї форми. Приготованим розчином необхідно заповнити простір між маяками і вирівняти його правилом, орієнтуючись по виставленим маякам
Як залити стяжку пола – потрібно укласти розчин смугами (між сусідніми маяками), причому через одну смугу. Потім треба зняти маяки і заповнити розчином залишшені смуги. При заливці підряд, а не через смугу, маяки знімають через 3 дня, а ті,що залишилися грунтують і затирають свіжоприготовленим розчином. Рекомендується робити стяжку підлоги в одній кімнаті за один підхід, не залишаючи роботу на інший день.
Час повного висихання стяжки з цементу і піску складає 28 днів, але використання пластифікаторів значно скорочує цей час. Сучасні суміші для стяжок дозволяють настилати фінішне покриття через 7-8 днів.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |