Як правильно вибрати парфуми

Купівля парфумів  чи туалетної води для себе, чи як подарунок  одночасно приємне і нелегке заняття. В цій справі не варто орієнтуватися  на відомі марки,  або бігти в магазин за розрекламованою  новинкою. Краще довіритися власним відчуттям.

Процес вибору аромату ваших парфумів  можна поділити на три частини. Той запах, який ви відчуєте найпершим, коли бризнете на руку духами, називається верхніми нотками. Він випаровується дуже швидко – всього за хвилину. Стикаючись зі шкірою, нагріваючись від неї, аромат ще більше розкривається, виявляючи свої середні ноти. Зазвичай вони більш м’які, їх ще називають серцем духів. Тримаються вони близько години. Останніми з’являються  базові ноти. Вони найбільш важливі адже,саме цей аромат,  буде сприйматися цілий день і вами, і людьми, що вас оточують.  Тому не поспішайте з покупкою, а добре обміркуйте свій вибір,  прогуляйтеся по магазину або по вулиці, тільки після цього потрібно вибирати. Також не  вдихайте відразу кілька запахів – вони змішаються. Тоді ви не зможете нічого вибрати.  Влітку краще вибирати свіжі аромати, а взимку теплі,  чуттєві. Духи Burberry.

Духи також по різному сприймають погоду. При високій температурі повітря вони  поширюються трохи швидше, «важкі» запахи стають ще важчими. При сухій і холодній погоді запах відчувається слабкіше.

Правильно підібрані парфуми завжди створять гарний настрій вам і людям, що вас оточують.

 

 

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− 7 = один

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |