XXVI сесія Миколаївської районної ради

Друге пленарне засідання XXVI сесії Миколаївської районної ради шостого демократичного скликання відбулося 11 липня.

Сесія розглянула Звернення депутатів Миколаївської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо подій у селищі Врадіївка Миколаївської області щодо нагального зупинення незаконних дій правоохоронців (доповідав Іван Андрійчик, депутат районної ради).

Петро Боровець, перший заступник голови райдержадміністрації, та Володимир Каліновський, начальник відділу Державного земельного кадастру управління Держземагенства у Миколаївському районі, інформували про ефективність використання земель та коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва за 2011-2012 роки.

Про дотримання вимог санітарного і природоохоронного законодавства на водоймі «Задорожнє» доповідав Петро Боровець. Промовець зокрема зазначив, що створено відповідну комісію, яка 21 квітня цього року у черговий раз провела обстеження земельних ділянок прибережно-захисної смуги водойми, а також задокументувала порушення земельного законодавства. Співдоповідач Ярослав Більський, державний інспектор з контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства у Львівській області, доповів, що у ході роботи комісії порушено дві адміністративні справи, крім цього, санстанція та екологічні експерти виявили забір води. Юрій Стасюкевич, заступник начальника відділу екоконтролю земельних ресурсів Державної екологічної інспекції у Львівській області, зазначив, що під час обстеження водойми «Задорожнє» та її прибережно-захисної смуги виявлено відсутність інформаційних табличок про обмеження тут господарської діяльності, самовільне захоплення земельних ділянок членами садово-городнього товариства «Цементник».

Заслухавши доповідь головного лікаря Миколаївської комунальної центральної районної лікарні Богдана Чечотки, сесією затверджено обсяг асигнувань на передачу видатків за пролікованих хворих з бюджету району іншим адміністративно-територіальним одиницям Львівської області на 2014 рік у сумі 1550 тис. грн.

Депутати проголосували за внесені зміни та доповнення до показників районного бюджету на 2013 рік; за реструктуризацію та розстрочення заборгованості зі сплати комунальних послуг та енергоносіїв (доповідач Зоряна Москалюк, начальник фінансового управління районної державної адміністрації).

Сесією встановлено розмір орендної плати районному центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів; надано дозвіл ТзОВ «Медстрах-М» на передачу в суборенду нежитлових приміщень спільної власності територіальних громад району (доповідач Володимир Матвіїшин, голова постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва).

Депутати підтримали внесені доповнення та зміни до Програми із землеустрою на 2012-2016 роки (доповідач Володимир Каліновський).

Затверджено Програму «Забезпечення виконання рішення суду» (доповідав Петро Боровець).

Про роботу Миколаївської РДА із завершення будівництва та введення в експлуатацію акушерського корпусу Миколаївської КЦРЛ інформував Святослав Марущак, заступник голови районної державної адміністрації.

На закінчення сесії голова районної ради Ольга Жила повідомила, що у Миколаївській районній раді зареєстровано депутатську фракцію «РУХ» у складі 7 депутатів: І. Андрійчика (голова), З. Баранецького, Р. Білоуса, Є. Дзюбайла, В. Кіндрацького, М. Мелешка, Р. Шуха.

Василина Васильків.

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− один = 6

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |