“Вихор” Велика Горожанна – “Березина” (2-3)

Суддя А. Мазуранчик (Розділ)
Голи(“Березина”): Феденьків (25), Кухарик А. (26 пен.), Партин В. (85)
Березина: Білик, Зубрицький, Наконечний, Феденьків, Лавро В., Кухарик, Партин, Лавро І.(Свідрик 75), Какула(Яримович 46), Калинич, Татчин(Наконечний В. 70)
В 17 турі ми мали виїзд в Велику Горожанну. Так як, до кінця чемпіонату з кожним туром стає все менше і менше, то кожен матч є дуже важливим. Матч з “Вихором” наша команда почала досить активно. З перших хвилин виникали небезпечні моменти біля воріт суперника. На 25 хвилині після навісу Ігора Феденьківа з штрафного м’яч залітає в сітку воріт господарів, воротар яких в цій ситуації виступав в ролі статиста. За хвилину з порушенням правил у штрафній зупиняють Татчина. Суддя матчу Андрій Мазуранчик вказує на одинадцятиметров;ий, і Кухарик подвоює нашу перевагу. До кінця першого тайму ми могли ще принаймі двічі відзначитися, але бракуваало чи то точності, чи просто футбольного везіння.
Виграючи 2-0, березинська команда дещо розслабилась, і в другому таймі господарі активізувавшись в нападі досить швидко відіграли один гол: м’яч після прострілу зрикошетив від когось з наших гравців. На 73 хвилині провали в центрі принесли другий гол в наші ворота. Такий перебіг не влаштовував наших хлопців і на 85 хвилині після прострілу з лівого флангу Вова Партин забиває в ворота “Вихора”. 2-3 знову важка, як і попередня, перемога. І відставання від другого місця скорочується до двох очок.