Всією громадою висловилися проти!!!

 

У четвер 31 травня в Березині відбувся схід села. Обговорювалися питання пов’язані з можливим розміщенням на території села полігону твердих побутових відходів та сміттєпереробного заводу. Чутки і домисли навколо цієї теми буквально сколихнули село. На захід зібралося близько 500 чоловік. Також був присутній депутат Новороздільської міської ради Іван Маркевич.

Сільський голова Березини Олег Лавро проінформував жителів про ситуацію. Зокрема він розповів, що
на позачерговій сесії Березинської сільської ради було ухвалено рішення про заборону розміщення на території Березини полігону твердих побутових відходів та сміттєпереробного заводу. Листи з рішенням сесії було відправлено голові обласної ради, голові обласної адміністрації та меру Львова. Жителі села висловили своє обурення планами возити сміття на їх території і рішуче заявили про готовність до активних дій в тому випадку, якщо їх не послухають.

Іван Маркевич розповів, що якраз коли в пресі появилась інформація про перенесення Грибовицького сміттєзвалища до нас, він був у Львові в “Гірхімпромі”, де готував матеріали до спільної сесії навколишніх сільських, селищної, міської і районної рад із розв’язання екологічних проблем території Роздільського промислового майданчика. Наслідком спільної сесії може бути оголошення території порушених земель колишнім сірчаним гігантом, де накопичилися десятки мільйонів тонн небезпечних речовин (у тому числі ввезених із Угорщини гудронів, які у нас вже 10 років), зоною екологічного лиха. Ще ініціатори мають на меті винести проблему на всеукраїнський і міжнародний рівень, щоб залучити до вирішення проблеми світові екологічні організації. І тепер додалась ще одна проблема, яка тепер стала на перше місце. Адже “ще тільки сміття зі Львова нам бракує до повного щастя” – говорили всі люди. Пан Іван також запевнив в тому, що якщо влада проігнорує офіційні звернення місцевих депутатів, то люди з Нового Роздолу і всіх решти навколишніх сіл вийдуть, і допоможуть жителям Березини не впустити машини з сміттям.

Загалом схід села проходив дуже емоційно і напружено. Одноголосно присутні вирішили делегувати сільських депутатів на спільну сесію усіх дотичних до проблеми громад, яка має відбутися в Новому Роздолі 14 червня. На тому всі і розійшлися.

 

 

 

 

 

 

 

 

0
Знаходиться в: Новини Березина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |