Візит голови ЛОДА на Миколаївщину

Як повідомляє  офіційний  сайт Миколаївської районної державної адміністрації,  26 лютого з робочим візитом у нашому   районі  перебував голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.
В рамках свого візиту,   спільно з керівництвом району ,  губернатор побував  на ПАТ «Миколаївцемент».

На  зустрічі   з представниками керівництва було обговорено перспективами розвитку підприємства, динаміку виробництва та реалізації  продукції, причини вивільнення працівників,  інвестиційний клімат  та перспективи розвитку підприємства.

Опісля в сесійній залі районної ради голова  Олег Синютка провів робочу зустріч з керівниками районної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій і представниками громадських організацій району.

Виступаючи перед присутніми в залі, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зазначив, що в даний момент перед усіма громадянами нашої держави стоїть головне завдання – відстояти єдність і незалежність Української держави та дати рішучу відсіч сепаратистам і московським агресорам. «Я з розумінням ставлюся до переживань матерів, сини яких беруть участь в антитерористичній операції на сході України, і розумію почуття тих матерів, які допомагають своїм синам уникнути призову до війська. Але якщо ми не зупинимо  російських загарбників  в Донецькій чи Луганській областях, то війна прийде до нас. Крім нас самих, ніхто нам не допоможе. Лише ми самі, кожен на своєму місці має докласти максимум зусиль, щоб  зробити наше життя кращим», – акцентував Олег Синютка.

Далі голова ЛОДА  відповів на запитання присутніх та вислухав їх пропозиції. Порушувалися  питання щодо добудови акушерського корпусу МКЦРЛ, ремонту Черницької та реконструкції Веринської шкіл, розроблення програм енергозбереження,  ремонту доріг, надання дозволів на користування землею за межами населених пунктів, щодо проведення укрупнення сільських рад тощо.

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |