Війна вийшла за територію України

Трагедія, яка трапилося  в небі над Донеччиною, – глибоко вражає навіть на звичному фоні сумних та приголомшливих подій, спричинених діями агресорів та бойовиків на Донбасі

Про це заявив Президент України Петро Порошенко, передає Еспресо.TV, з посиланням на прес-службу глави держави.

“Сьогодні терористи одним пострілом вбили майже 300 людей. Серед них жінки, діти, громадяни багатьох країн світу”, – йдеться у зверненні Президента.

Від імені держави Україна Порошенко висловив глибокі і щирі співчуття родинам та близьким невинних жертв.

“Я хочу повідомити, що один із лідерів бойовиків у бесіді зі своїм закордонним російським куратором, полковником Головного розвідувального управління генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації Василем Гераніним вихвалявся збитим лайнером.

Черговим трофеєм встигли похвалитися й інші терористи-диверсанти”, – зазначив глава держави.

За останні дні це вже третій трагічний випадок після того, як з російської території було збито українські військові літаки Ан-26 та Су-25, нагадав Президент.

“За моїм дорученням уряд України створив державну комісію з розслідування причин катастрофи. До її роботи залучено фахівців Міжнародної організації цивільної авіації. А також представників Нідерландів, Малайзії та Сполучених Штатів Америки”, – повідомив Порошенко.

Також він висловив жаль, що терористи вже заявили про своє бажання сховати кінці в воду і вивезти бортовий самописець, так званий чорний ящик, до Москви.

“Сьогоднішня трагедія, на жаль, зайвий раз довела, що тероризм не локальна, а світова проблема. А зовнішня агресія проти України – не лише наша проблема, це загроза європейській і глобальній безпеці. Її подолання потребує спільних зусиль.

Після ефективних дій української армії, найманці та їхній «старший брат» дедалі частіше та нахабніше вдаються до неприхованих військових дій проти нашої держави. Українську територію обстрілюють з теренів сусідньої країни, збивають літаки, постачають професійні кадри та сучасну бойову техніку. Гібридна війна набуває незаперечних ознак зовнішньої агресії. Але, ми маємо знати, що за останні тижні завдяки мужності, героїзму, звитязі тисяч наших громадян, наших воїнів територія, контрольована терористами, бандитами, закордонними найманцями зменшилася більше, ніж вдвічі”, – наголосив Порошенко.

За словами Президента, це виклик для всього світу і рішуча воля нашого народу та незламний дух української армії неодмінно призведе до перемоги.

 

Джерело:  http://espreso.tv/

0
Знаходиться в: Суспільство

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарп'ять − 1 =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |