Відбулася чергова сесія Миколаївської районної ради

28 липня відбулася 9-та сесія Миколаївської районної ради сьомого демократичного скликання.

На початку сесії було оголошено про створення у складі депутатського корпусу районної ради депутатської групи «Батьківщина», яку очолив Василь Шимко.

фото http://mikolaiv.lviv.ua/

Опісля було озвучено декілька депутатських запитів та звернень. Депутат Іван Данилко зачитав звернення  щодо недопущення закриття філії Ошадбанку у с.Більчому,  депутат Ігор Мига висловив позицію виборців щодо недопущення будівництва сміттєпереробного заводу на території Тростянецької ОТГ, депутат Василь Созоник виступив зі зверненням щодо встановлення мораторію на підвищення з 1 липня 2016 року тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Після обговорення та внесення відповідних змін у порядок денний сесії,  депутати приступили до розгляду запланованих питань.

Обговорили та прийняли відповідні рішення з таких питань порядку денного: 1. Заслуховування інформації міського голови м. Миколаєва щодо ситуації, пов’язаної з розміщенням в урочищі «Гроби» міського сміттєзвалища та проектом будівництва полігону ТПВ із встановленням сміттєсортувальної лінії. 2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Миколаївського району за І-ше півріччя 2016 року. 3. Про внесення змін до показників районного бюджету Миколаївського району на 2016 рік. 4.Про надання Миколаївській ЗОШ І-Ш ст. № 1 статусу опорної школи. 5. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності районної ради на 2016 рік.6. Про взяття на бухгалтерський облік приміщень загального користування колишнього будинку побуту.7. Про затвердження програми «Культурна Миколаївщина» на 2016-2020 роки. 8. Про надання КЗ Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» дозволу на встановлення котельні з використанням альтернативних джерел палива. 9. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТзОВ «Енергія-Новий Розділ». 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни межі с. Гранки-Кути Берездівецької сільської ради. 11. Різне.

Всі питання були розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Джерело: http://mikolaiv.lviv.ua/ 

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |