Веселі канікули з Богом у Березині

Із 4 по 6 серпня у селі Березина МГО “Українська Молодь – Христові” м. Новий Розділ провела парафіяльний християнський табір для дітей “Веселі Канікули з Богом”.

фото Українська молодь - Христові (УМХ), Новий Розділ

фото Українська молодь - Христові (УМХ), Новий Розділ

Кожний таборовий день розпочинався із Святої Літургії, на якій учасники, яких було більше тридцяти, мали змогу очиститися від гріхів, приступивши до Тайни покаяння, та ближче зустрітися з Христом у Святій Євхаристії. Після цього відбулося знайомство з аніматорами та між собою. Усі діти були поділені на команди. Кожна із них придумала цікаві назви, гасла та пісні, щоб представити себе. “Орли”, “Букашки” та “220 вольт” змагались між собою у різноманітних конкурсах, танцювали банси, грали футбол, бадмінтон та багато інших цікавих ігор. Також кожного дня відбувалась дружня розмова з аніматорами, які відповідали на запитання дітей. Під час обідньої перерви усі з задоволенням ласували солодким, яке пожертвували власники місцевих магазинів. Перед споживанням їжі таборовики молились пісенькою “Хрум – ням – ням – ням”. Останнього дня проводилася велика теренова гра, із безліччю завдань, які учасники вдало виконали. Після цього палили ватру, на якій діти смажили сосиски та співали християнських і патріотичних пісень. На завершення дітвора купалась у р. Дністер, щоб бодай трохи охолодитись від літньої спеки 🙂 Результати змагань оголосили 9 серпня, на недільній Літургії у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, у селі Березина. Перше місце виборола команда “Орли”, срібними призерами стали “Букашки”, а третє місце, із різницею у два бали, зайняли “220 вольт”. Час пролетів швидко й непомітно, але весело, активно й на славу Божу. Дякуємо Господеві за цей чудовий час і усім, хто допомагав у проведенні табору: о. Перту Курпіті, жертводавцям і аніматорам із МГО “Українська Молодь – Христові”.

фото Українська молодь - Христові (УМХ), Новий Розділ

Христя Корецька, https://vk.com/umh_nr

0
Знаходиться в: Новини Березина, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар3 + дев'ять =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |