«Веселі канікули» у с. Березина Миколаївського району

З 30 липня по 5 серпня 2012 року, у с. Березина Миколаївського району, відбувся ліній християнсько-відпочинковий табір

                      

Для допомоги в організації табору о. Петро Курпіта, адміністратор парафії Покрову Пресвятої Богородиці, с. Березина, запросив семінаристів з Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, а саме: Богдан Лопишко, Андрій Чмир, Андрій Міджак, а також аніматори Мирослава Дулеба та Назар Париляк.

Учасники табору «Веселі канікули» щоденно брали участь у Святій Літургії, яку очолював о. Петро та приступали до Сповіді й Святого Причастя.

 А також проводилися різноманітні ігри забави та квести (велика гра). Кожного вечора організатори  табору разом з дітьми збиралися на спільну ватру.

Тематика катехитичних наук була зосереджена на пояснення частин Божественної Літургії, а також понять покликання людини до святості, важливості підтримування зв’язку із Богом у молитві та важливості Таїнства Сповіді.

На подячну Божественну Літургію в день закриття табору «Веселі канікули», прибули не тільки усі учасники табору та організатори, а й миряни даної парафії с. Березина.

За матеріалами http://stryi.ugcc.org.ua

0
Знаходиться в: Новини Березина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар4 − чотири =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |