Велика Святкова літургія, присвячена 150-й річниці чудотворного Богоявлення Пречистої Діви Марії

19 серпня 2013 року Преображення Господнє. Львівська область, Жидачівський район, с. Бориничі. Чудотворна капличка. Велика Святкова літургія, присвячена 150-й річниці чудотворного Богоявлення Пречистої Діви Марії. Початок о 12 годині.

Цікава історія Чудотворного зцілення трапилася там у 1683 році, коли німа дівчинка – пастушка оздоровилась від тяжкої недуги й заговорила, п’ючи воду та обливаючись нею з кринички, що у лісі поблизу села Бориничі. Їй тоді явилась Божа Матір. Граф Володимир Борковський фундував згодом спорудження тут каплички. Папа Римський Пій IX надав грамотою відпустовою від 2 березня 1865 року відвідувачам цієї каплички.

В радянські часи капличку неодноразово руйнували, а криничку засипали. Вже в часи національного відродження у 1988 році парох і парафіяни села Бориничі відновили відпустове місце і відбудували капличку, наражаючи себе на небезпеку.

Цілюща вода Бориницької каплички вже півтори сотні літ дарує людям здоров’я та красу.

Стрийська Єпархія
Українська Греко-католицька церква
Ходорівський деканат
Храм Преображення Господнього
Адміністратор храму
о. Григорій Балацький

0
Знаходиться в: Новини Львівщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарп'ять − = 1

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |