Першість Миколаївського району з футболу ІІ ліга

ФК “Березина” – “Будінвест” (Верин) 3-0

Витяг з протоколу матчу:

ФК Березина:  Мацьків Володимир,  Кос Андрій (75′ , Деркач Андрій), Наконечний Андрій, Палюх Юрій, Свідрик Василь (46′,  Гриців Мар’ян),  Калинич Тарас (85′, Загорецький Володимир),  Лавро Ігор,  Яримович Іван, Яримович Володимир,  Кулик Роман (61′, Білик Руслан), Хлєбик Юрій (46′, Бацик Дмитро).

“Будінвест” (Верин):  Пиріг Володимир, Косович Богдан, Мельничин Олег (60′, Водвуд Роман ), Періг Юрій,  Проців Андрій,  Бендина Василь (56′,  Сколоздра Олег-Володимирович ), Гринів Юрій (58′, Гаврилишин Василь),  Козловський Богдан,  Скрипець Юрій,  Сколоздра Роман,  Стеців Остап.

Голи: 14′ –  Яримович Іван (пен.),  49′ –  Бацик Дмитро, 53′ –  Калинич Тарас (пен. ).

Попередження: 20′ – Лавро Ігор, 29′ – Періг Юрій.

Вилучення:  77′ –  Палюх Юрій.

Матчі Березини  з  Верином  завжди були напруженими і носили  принциповий характер. Не була  виключенням і звітна гра.
Гості з  перших хвилин  почали активно атакувати і вже на другій хвилині виник небезпечний момент біля наших воріт, але все обійшлося.  На  шостій хвилині у ворота ФК “Березини” було призначено  пенальті, яке на наше  щастя гравець “Будінвесту”  не реалізував.
Після нереалізованого пенальті атакувальний запал гостей дещо спав і гра проходила на зустрічних курсах.
На 14 хвилині першого  тайму за порушення правил проти Романа Кулика суддя знову вказав на одинадцятиметрову позначку, але вже у ворота команди з Верина. Точним ударом у лівий кут  Іван Яримович  відкрив рахунок у матчі.

На початку  другого  тайму після красивої триходівки Бацик Діма з-за меж штрафного майданчика подвоює нашу перевагу. А  на 53 хвилині  Тарас Калинич робить рахунок 3-0. Такий початок тайму повністю обезкуражив веринську команду і нам,  навіть в меншості,  вдалось зберегти перевагу в три м’ячі до кінця матчу.
Матч між юнацькими складами закінчився з рахунком 1-1.

фото в новій формі перед матчем ФК “Березина” – "Будінвест" (Верин)

Тож дебют в новій формі безперечно вдався. Слід зазначити, що нова форма і два м’ячі були придбані за кошти спонсорів команди: Рибака Я., Зубрицького Б. , Криць В. , Фіковського М., Федак Р., Мерензак Р.,  Коса Р., Гудими М., Чорного І., Івахів Б., Олійника Р., Лавро І.
Також,  перед початком матчу  ще два м’ячі для березинської команди спрезентували представники кандидата на пост  президенти України Петра Порошенка.