Вчасна діагностика серцево-судинних захворюваннь

Більшість відомих серцево-судинних захворювань успішно лікуються  при своєчасному зверненні до лікаря. Але дуже часто люди не звертаються до лікаря, оскільки  кардіологічні хвороби характерні  безболісним протіканням і «непомітно» для людини.   Серед найбільш поширених слід відзначити такі кардіологічні хвороби.

-Атеросклероз. Це процес, що вражає артерії м’язово-еластичного типу (аорту, коронарні артерії, магістральні артерії головного мозку, клубові артерії і артерії нижніх кінцівок). Основними локалізаціями атеросклерозу є коронарні артерії, артерії головного мозку і артерії нижніх кінцівок.
– Інфаркт міокарда. Це омертвіння ділянки тканини в м’язі серця внаслідок закупорки живлячої його судини. При підозрі на інфаркт міокарда хворого слід негайно доставити в спеціалізований медичний центр, де будуть проведені необхідні дослідження та інтенсивне лікування.
– Стенокардія (angina pectoris – грудна жаба). Є найбільш типовим клінічним проявом ІХС. Розрізняють стабільну стенокардію напруження та нестабільну стенокардію. При стабільній стенокардії больовий синдром носить нападоподібний характер. Морфологічної основою стабільної стенокардії є, як правило, стенозуючий атеросклероз коронарних артерій, рідше – їх спазм.
– Гіпертонічна хвороба. Це найпоширеніше захворювання серед кардіологічних хвороб, яке веде до патологічних змін органів і систем організму. Характеризується підвищеним артеріальним тиском.  Та інші.  Кардиологическое оборудование купити на сайті.

При перших проявах таких хвороб ні в якому разі не можна займатися самолікуванням, а зразу  звернутися в спеціалізований медичний заклад, де Вам нададуть професійну допомогу. Почавши лікування на ранній стадії захворювання,  можна уникнути важких наслідків хвороби, заощадити  гроші, час, а найголовніше  продовжити собі життя.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |