УЗД апарати

УЗД апарати – це багатоцільові цифрові ультразвукові системи, які за допомогою сучасних цифрових технологій дозволяють оцінити реально існуючий  внутрішній стан людини. Інформація про форму, розміри та розташування внутрішніх органів і малого тазу, а також внутрішньоутробного плода – це лише невелика частина того, що можна отримати, застосовуючи ультразвуковий сканер. До всього іншого УЗД сканер абсолютно безпечний. Давно вже доведено, що ультразвуковий сканер не приносить шкоди ні лікаря, ні пацієнтові, якого б віку він не був, ні навіть внутрішньоутробного плоду.
Одним з головних переваг застосування УЗД сканера є оперативність отримання даних, адже вивчати внутрішні органи можна в режимі реального часу, і це повністю безпечно. Сучасні УЗД сканери дають якісне зображення, і  можливість коригувати якість зображення прямо в процесі, а це дозволяє ставити більш точні діагнози.
Широке застосування УЗД сканери знайшли в таких областях медицини, як:
Кардіологія. Проводиться дослідження ехокардіографія, яке дозволяє оцінити розміри серця і його структур, товщину міокарда та інші найважливіші параметри, необхідні для точної діагностики.
Гінекологія. За допомогою УЗД сканерів проводиться пренатальна діагностика плоду. Дане дослідження показує внутрішньоутробний розвиток плода. Крім цього проводиться обстеження жінок.
Офтальмологія. Ультразвукові зонди застосовуються для того, щоб вимірювати розмір очей і визначати положення кришталика.
Ендокринологія. Під час дослідження щитовидної залози визначаються наявність вузлів, зміна розміру і її структури.
Перш ніж купити УЗД апарат необхідно визначити ціль його використання, приміщення, яке буде призначене для його розміщення та частоту використання.
Сьогодні УЗД сканери можуть бути дуже малогабаритних розмірів і переносними, їх легко можна взяти з собою до пацієнта, також такі УЗД апарати незамінні при оснащенні машин швидкої допомоги і для роботи в «польових умовах». Незважаючи на свою компактність, портативні ультразвукові системи завдяки технологічному процесу забезпечують діагностику, яка не поступається за точністю великим стаціонарним системам. Всі передові технології електроніки та медицини втілені в портативноум УЗД обладнанні.
До того, як з’явився УЗД апарат, лікарі були позбавлені можливості з такою легкістю проводити обстеження внутрішніх органів людини. Доводилося задовольнятися рентгенівським випромінюванням, яке представляє серйозну небезпеку для здоров’я людини – ультразвуковий апарат  цю проблему вирішив. Купити узи аппарат на сайті компанії.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− чотири = 3

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |