Усі в басейн!

З березня 2011 року після семирічної перерви відновилося функціонування басейну на стадіоні “Ювілейний” у м. Миколаєві.  Відновлювані роботи було виконано за кошти  ПАТ «Миколаїв­цемент» , яке виступило фінансовим спонсором згідно із соціальною інвес­тиційною програмою. Тепер миколаївський басейн має власну котельню для обігріву й свердловину для поповнення води. Також на спорткомплексі «Ювілейний» відремонтовано приміщення роздягалень, душових кімнат і санвузлів.
18 січня  2013 було зроблено  наступний крок  у відродженні плавання в районі.   Було відкрито  басейн «Жабенятко»  – дитячий басейн пристосований для навчання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. У басейні повністю оновлено облицювальну плитку в приміщенні та чаші, встановлено нове освітлення, систему вентиляції та перильні огородження.
У  цій події  взяли участь голова Миколаївської районної ради Ольга Жила, голова Миколаївської РДА Роман Дякунчак, генеральний директор ПАТ «Миколаївцемент» Думітру Мунтяну, головний маркшейдер-менеджер з нерухомості та зв’язків з органами державної влади і місцевого самоврядування  ПАТ «Миколаївцемент» Роман Сидор, керівник управління освіти, сім’ї молоді та спорту Роман Сидор і директор СОК «Ювілейний» Іван Гречкосій.

 

За матеріалами  http://www.mykolaiv.lviv.ua/

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |