Урочистості з нагоди відзначення 71-ї річниці утворення УПА на Львівщині

Сьогодні, 14 жовтня, у Львівській обласній раді відбулись урочистості з нагоди відзначення 71-ї річниці утворення Української повстанської армії та Дня українського козацтва.

Як передає кореспондент ІА ZIK, на святковий захід запросили учасників національно-визвольних змагань, представників козацьких організацій, міської та обласної ради, громадських діячів.

На початку урочистостей хвилиною мовчання вшанували всіх тих, хто загинув у боротьбі за незалежність України, а військові капелани прочитали молитву.

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій привітав присутніх зі святом Покрови і річницею створення Української повстанської армії.

«Сьогодні ми маємо незалежну Україну, а це означає, що УПА перемогла. І надалі ці три букви викликають трепет у багатьох недругів українського народу», – заявив він.

Також голова облради розповів, що у нього в кабінеті висить портрет Степана Бандери, і коли до нього заходять посли іноземних держав, то багато з них «із заздрістю говорять про українську історію і про мужність наших героїв».

Колодій запевнив, що ЛОР й надалі робитиме все, аби увічнити пам’ять і вшанувати вояків УПА, і висловив сподівання, що скоро це зробить і Верховна Рада України. При цьому він нагородив грамотами обласної ради учасників національно-визвольних змагань.

Від імені Львівської міської ради привітання озвучив секретар ЛМР Василь Павлюк. Зокрема, він заявив, що хоча Україна сьогодні незалежна, але «боротьба не припиняється і не треба розслаблятися».

Павлюк повідомив, що міська рада прийняла ухвалу, згідно з якою всім ветеранам УПА, які живуть у Львові, щомісяця будуть виплачувати 1 тис. грн. «Ми розуміємо, що це маленький крок. Буде в нас більше можливостей – будемо більше давати», – сказав він.

Крім того, у кожному з райцентрів Львівщини відбулися урочисті заходи з вшанування вояків УПА.

Джерело http://zik.ua/ua/news/2013/10/14/posly_inozemnyh_derzhav_zazdryat_golovi_lvivskoi_oblrady_v_yakogo_vysyt_bandera_434270

0
Знаходиться в: Новини Львівщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментардев'ять − = 3

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |