У Новому Роздолі вчора відбулася спроба рейдерського захоплення підприємства “Сірка”

Вчора вранці невідомі особи вчинили спробу рейдерського захоплення Роздільського ДГХП «Сірка». Про це під час сесії Львівської обласної ради повідомив депутат від «Фронту змін» Олег Рісний.

Депутат розповів, що кілька людей прийшли вранці на підприємство і намагалися захопити кабінет директора, однак їх туди не впустили. На думку Олега Рісного, спроба захоплення підприємства «Сірка» може повторитися знову.

Крім того, депутати Львівської обласної ради прийняли звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо загрозливої екологічної ситуації в зоні діяльності Роздільського ДГХП «Сірка». За це рішення проголосували 80 депутатів.

У зверненні йдеться про те, що більше як 10 років тому державним підприємством «Спец сервіс» було незаконно ввезено в Україну з Угорщини 17,2 тис. тонн гудронних відходів у модифікаторі МГ. На території ДГХП «Сірка» ці відходи зберігаються під відкритим небом, дощовими водами змиваються в русло Дністра й отруюють життя населення не лише Львівської області.

Також депутати ЛОР наголошують, що основною проблемою залишається те, що зокрема у хвостосховищі №1 на території площею 300 га накопичено величезну масу відходів виробництва сірки – 60 мільйонів тонн. Хвости флотації і плавок сірки містять в собі сірку, стронцій та цілу низку реагентів, які застосовувались у виробництві і потрапляють у ґрунтові та річкові води

З метою недопущення екологічної катастрофи, депутати вимагають доповнити відповідними заходами та продовжити фінансування Проекту ліквідації сірчаних кар’єрів, відновлення екологічної рівноваги і ландшафту в зоні діяльності Роздільського ДГХП «Сірка» у 2013 р, а також вжити інших дієвих та ефективних заходів щодо ліквідації сірчаних кар’єрів, відновлення екологічної рівноваги і ландшафту в зоні діяльності Роздільського ДГХП «Сірка».

Джерело: vgolos.com.ua

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |