У Миколаєві представників місцевих громад не пустили на семінар з питань видобування сланцевого газу

У місті Миколаєві на Львівщині представників місцевих громад не пустили на семінар з питань видобування сланцевого газу, організований компанією “Шеврон”. Хоча раніше компанія декларувала, що проведе низку семінарів спеціально для інформування територіальних громад районів, де планується видобування сланцю — інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Уранці біля Міського будинку культури, де мав відбутися семінар “Шеврону”, зібралася група пікетувальників, які протестували проти намірів видобування сланцевого газу на території району. Серед учасників акції протесту – сільські голови, депутати місцевих рад. Вони тримали в руках плакати з написами: “Чиста вода – здорова нація”, “Здоров`я дітей – понад усе”, “Гідророзрив – під Межигір`ям”, “Не хочемо другої “Сірки”, “Надра – власність народу”, “Ні – газовому Чорнобилю”, “Сім`ї” – прибуток, громаді – екологічні проблеми”.

Коли перед початком семінару люди почали заходити в зал Будинку культури, представники організаторів зупиняли їх на вході й не пропускали. Пояснили свої дії тим, що начебто громадяни намагалися пронести в приміщення Міського будинку культури плакати із “антисланцевими” гаслами.

(За матеріалами lvivexpres.com)

Відповідно до постанови № 1297, якою Кабмін затвердив порядок проведення конкурсу на укладення угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуть у межах ділянки Олеська, загальна площа, яку передадуть інвестору, становить 6324 кв. км — сюди належить територія Львівської та Івано-Франківської областей. Зокрема, на Львівщині це зачепить Буський, Жидачівський, Жовківський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Перемишлянський, Пустомитівський, Сокальський райони. Відповідно до українського законодавства, навіть приватна земля на цих територіях може бути примусово відчужена!

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар+ 8 = п'ятнадцять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |