У Львові урочисто освятили пам’ятник Митрополиту Андрею Шептицькому

фото ugcc.lviv.ua

Сьогодні, 29 липня 2015 року, на площі Святого Юра у Львові урочисто освятили пам’ятник Слузі Божому Митрополиту Андрею Шептицькому.

Участь у відкритті та освяченні пам’ятника взяв Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, єпископи, священики, вірні УГКЦ. На вшанування ювілею 150-ліття завітав Президент України, який прибув з дружиною на відкриття й освячення пам’ятника Митрополиту Андрею, також були присутні представники державних та місцевих органів влади, громадські діячі та гості святкування.

Урочистості розпочались із спільного виконання Національного гімну України. Після цього із промовою виступив Президент України Петро Порошенко.

«Сьогодні ми з вами відновлюємо історичну справедливість, встановлюючи пам’ятник Шептицькому у Львові. Такі люди як Шептицький – це золотий запас України. Своїм життям владика Андрей довів, що ідоли завжди падають», – сказав Президент України.

«Історія встановлення пам’ятника Митрополитові у Львові – це історія боротьби. Вона почалася не сьогодні і не вчора», – сказав Блаженніший Святослав, звертаючись до багатотисячного люду, що прийшов вшанувати Митрополита Андрея. Глава і Отець УГКЦ зауважив, що перший пам’ятник Шептицькому митці встановили у Львові у 1935 році у подвір’ї Національного музею, однак він простояв недовго. Інший пам’ятник був створений митцем Андрієм Ховерком, однак він також був знищений в радянські часи.

Після освячення, Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, подякував усім, хто доклався до спорудження цього пам’ятника і проведення урочистостей з нагоди вшанування 150-ліття від дня народження Митрополита Андрея Шептицького.

Джерело: http://www.ugcc.lviv.ua/

0
Знаходиться в: Новини Львівщина, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментаршість − = 1

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |