У Києві освятили Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ

 18 серпня у Києві було  освячено  Патріарший собор  Воскресіння Христового Української Греко-католицької церкви.  

Напередодні глава УГКЦ Святослав (Шевчук) переніс у Патріарший собор мощі святих апостолів Петра, Павла і Андрія Первозванного, Климента Римського і Мартіна, загиблих на українських землях, священномученика Йосафата, блаженних священномучеників ХХ століття Миколи Чарнецького і Йосафата Коциловського.

«Цей Собор є видимим знаком єдності й соборності нашої Церкви як в Україні, так і далеко поза її межами. Ми будували його всі разом – цеглинками-пожертвами, що надходили сюди з усього світу. Цей собор збирає усіх синів і дочок Володимирового Хрещення, закликає їх до єдності, до відновлення у вірі, до джерела небесної поживи в духовній пустелі сучасного світу»,– наголосив Блаженніший Святослав у проповіді до духовенства та вірних.

А з Ватикану до Києва передали у подарунок чашу і служебник, які використовував під час Літургії у спорткомплексі “Чайка” нині покійний, 264-й Папа Римський Іоанн Павло II.

За даними прес-служби УГКЦ,  на прощу з нагоди освячення собору прибули вірні з усіх континентів світу, різних міст і сіл України. Загалом за попередніми підрахунками прибуло понад 20 тисяч прочан та понад 700 священиків.

0
Знаходиться в: Суспільство

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |