У Бродах попрощались з п’ятьма льотчиками, які загинули у Слов’янську

Попрощатись з ними прийшли військовослужбовці та численні бродівчани, повідомляє  інтернет ресурс «Вголос».

Два вертольоти збили під час антитерористичної операції у Слов’янську ще другого травня. Увесь цей час, три тижні, проводили ДНК-експертизу, бо тіла так сильно обгоріли, що їх не могли упізнати – розповідає в.о. начальника Головного управління по роботі з особовим складом ЗСУ генерал-майор Олександр Розмазнін. До військової частини №2595 у Бродах, де служили загиблі військовослужбовці, їх доправили літаком.

У Бродах загиблих героїв зустрічає цілий живий коридор людей з квітами та українськими прапорами з чорними стрічками. Серед них багато школярів. Вчителі пояснюють: один з загиблих – випускник місцевої другої школи. Домовини везуть на плац військової частини. Серед вишикуваних військовослужбовців чути незвичне схлипування.

Перед ними виступають командири, священики та голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех. Вона каже, що до Бродів навіть під час війни в Афганістані не привозили стільки трун, як сьогодні.

фото http://vgolos.com.ua/

«Вертолітники не пустили у сторону блок-постів жодної ракети чи пострілу, бо вони завжди бачили там тільки мирних людей», – пояснює генерал-майор Олександр Розмазнін. Він розповідає, що спочатку підбили один вертоліт. Командир його екіпажу дав можливість техніку вистрибнути, і покликав на допомогу ще один вертоліт. Але його теж підбили. З двох екіпажів вижив тільки один заступник командира вертолітної ескадрильї.

«Вертоліт був збитий професіоналами, які керували проти авіаційними зенітними комплексами. Людина, яка не вміє керувати такими комплексами, ніколи в житті не зробить результативний постріл», – каже генерал-майор Олександр Розмазнін.

«Вони загинули не від руки сепаратистів, а від руки бандитів. З сепаратистами можна домовитись, а з бандитами – ні. Це – справжні військові, які воюють проти нашої держави. І їм всеодно, буде ця Донецька республіка, чи не буде. Вони приїхали заробляти гроші», – ділиться враженнями командир 16-ої бригади, полковник Ігор Яременко, який теж повернувся зі Слов’янська.

Загиблі герої:

Майор Сабада Олександр Борисович, начальник штабу-перший заступник командира вертолітної ескадрильї, 34 роки, народився в Черкаській області, родина мешкає в Бродах, залишилося двоє дітей – 11 і 2 років.

Майор Плоходько Руслан Володимирович, командир вертолітної ланки, 39 років, народився в Харкові, залишилося двоє дітей 10 і 3 років.

Майор Руденко Сергій Сергійович, командир вертолітної ланки, 35 років, народився в Бродах, залишилася трирічна дочка.

Капітан Топчій Микола Миколайович, бортовий авіаційний технік вертолітної ланки, 38 років, народився в Харківській області, сім’я мешкає в Бродах, дочка – 10 років.

Старший лейтенант Грішин Ігор Іванович, бортовий авіаційний технік вертолітної ланки, 39 років, народився в Слов’янську Донецької області, родина мешкає в Бродах, двоє дітей – 8 і 7 років.

Тіла двох загиблих відправлять в їхні рідні міста: Олександра Сабаду поховають на Кіровоградщині, Миколу Топчія – на Харківщині.

Нагадаємо, у ніч на 2 травня в районі міста Слов’янськ Донецької областітерористи збили два вертольоти Мі-24 Збройних Сил України, які здійснювали повітряне патрулювання у визначеному районі.

Загиблі служили у Бродах на Львівщині.

0
Знаходиться в: Новини Львівщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарчотири − 1 =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |