У Березині планують спорудити спортивний майданчик із синтетичним покриттям

Як повідомляють у Миколаївській РДА у  2017 році в районі облаштують ще 3 спортивні майданчики. 

28 лютого у приміщенні сесійного залу Миколаївської районної ради відбулося громадське обговорення щодо реалізації обласної програми “Спортивний майданчик” на 2017-2021 роки у Миколаївському районі.
Йшлося, зокрема, про розміщення та будівництво спортивних майданчиків із тренажерним обладнанням та спортивного майданчика із синтетичним покриттям у населених пунктах району у 2017 році.
У громадському обговоренні взяли участь голова Миколаївської райдержадміністрації Тарас Оприск, голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький, депутат Львівської обласної ради Микола Седіло, депутати районної ради, голови постійних комісій Михайло Галущак, Іван Данилко, Роман Бліха, Ярослав Крашевський, Ігор Мартинюк, заступник голови РДА Віктор Козоглодюк, директор ДЮСШ “Нива-2004” Іван Коваліско, в.о.директора Миколаївської ДЮСШ Василь Калічак, голови окремих сільських рад, радник голови районної ради Мар’ян Цар, завідувач сектору з питань молоді та спорту Іван Наконечний та інші.

Отож, у 2017 році планується встановити у c.Березина спортивний майданчик розміром 42 х 22м із синтетичним покриттям, а в селах Раделичі та Вербіжі будуть облаштовані спортивні майданчики із тренажерним обладнанням.

 

 

0
Знаходиться в: Новини Березина, Новини Миколаївщина, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар5 + вісім =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |