У Березині ніхто й чути не хоче про сміттєпереробний завод.

Років із 20-ть тому вперше заговорили про ймовірність будівництва сміттєпереробного заводу на території Миколаївщини. Час від часу це питання знову порушують… Цьогоріч воно постало у червні. Проте тоді громади Березини, Нового Роздолу та Добрян спільно із районною владою виступили проти такої ініціативи Львівської міської ради. Там, здалося, погодилися із протестами і все заспокоїлося.

А нещодавно на черговій сесії міський голова Львова Андрій Садовий серед імовірних для будівництва сміттєпереробного заводу ділянок знову озвучив Березинську та Тернопільську сільські ради.

Першою на сполох забила голова районної ради Ольга Жила. Саме вона звернулася до сільських голів вищеназваних сільрад із проханням гостро відреагувати на такі заяви львівських посадовців. Більше того, закликала зібрати відповідні сходи села і якнайшвидше ознайомитися із думками громад. Насторожили голову районної ради і розміри ділянки, які шукає Львівська міськрада. Вона переконана, що чиновники планують чергове звалище, а не сміттєзавод європейського зразка. Адже на будівництво такого підприємства вистачило б і 10 гектарів, а не 75.

Схід села в Березині, фото з архіву

У Березині також ніхто й чути не хоче про сміттєпереробний завод. Зрештою, є сумніви щодо доцільності вивозити сміття з обласного центру за десятки кілометрів від міста. Сільський голова Олег Лавро твердить, що у них уже був схід села, на якому одноголосно заявили про недопустимість будувати завод на їхній території. Більше того, якщо не зважатимуть на думку людей, готові до радикальних протестів. Адже мають вже сумний досвід із сірчаним виробництвом, тому проти зведення другого «хімічного» заводу. Та й землі для таких потреб і відповідних розмірів у сільраді немає.

Також лист із проханням виділити ділянку для будівництва сміттєперобного комплексу надійшов у Тернопільську сільську раду. Львівські міські посадовці просять тут 73 га землі. Сільський голова Ганна Гальків запевняє, що готові розглядати варіант будівництва сучасного заводу європейського зразка, але точно не створення звалища.

У самій Львівській міськраді запевняють, що достеменно ще нічого не вирішено. Там наразі досліджують ділянки і лише потім підуть спілкуватися з громадами.

  Вікторія Ничта,   http://www.mykolaiv.lviv.ua/ 

Матеріали по темі:

 То де ж все-таки збудують нове сміттєзвалище?

Всією громадою висловилися проти!!!

Сміття зі Львова хочуть возити до нас

0
Знаходиться в: Новини Березина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Коментарі

 1. нехабарник сказав:

  А де його обіцяний трамвай на Сихів? Європейці хабаря не дають, отже трамвая для громади не буде

 2. Зонд сказав:

  Садовий брехло. Заявив по телебаченню, що прямо черга стоїть, де будувати переробний завод. Мовляв буцімто екологія покращиться, сучасні технології, робочі місця. А фактично мова йде про вигоду для себе. Пропозицій іноземних компаній було же вдосталь однак “смітярник і далі там де був”

  • нехабарник сказав:

   А де його обіцяний трамвай на Сихів? Європейці хабаря не дають, отже трамвая для громади не буде.
   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |