У 2016 на Миколаївщині розвиватимуть сільське господарство та промислове виробництво

Як повідомляється на офіційному сайті Миколаївської РДА Львівської області  у 2016 на Миколаївщині  планують наростити виробництво продукції рослинництва та тваринництва. Зокрема, у планах на 2016-ий – збільшення урожайності зернових, кукурудзи, гречки та сої, виробництва м’яса птиці, яєць та створення сімейних ферм.
Зокрема,  виробництво продукції рослинництва планують збільшити за рахунок розширення посівних площ та впровадження нових технологій вирощування сільськогосподарських культур. Основну увагу зосередять на галузі тваринництва. Зокрема, планують активізувати виробництво м’яса птиці на фермерському господарстві “Улар” та яєць на ТзОВ “Данута”. Окремо розвиватимуть сімейні молочні ферми.
Крім того,  у Миколаївському районі планують розширити виробництво ПрАТ “Роздільський керамічний завод” та дочірнє підприємство “Юліус Кох Україна”. На РКЗ планують у 2016-му році  встановити додаткове обладнання для виробництва нової продукції. Зокрема, компанія планує розпочати випуск декоративної цегли “флешинг”.   Дочірнє німецьке підприємство “Юліус Кох Україна” невдозі у м. Миколаєві відкриє виробничий цех площею близько 1000 метрів квадратних, що  суттєво збільшить виробничу потужність.

 

 

Дізнатися все про буріння свердловин.

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар+ чотири = 13

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |