Турбота про навколишнє середовище

4 червня, з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, з ініціативи ПАТ «Миколаївцемент» між підприємством, Миколаївською районною державною адміністрацією та Миколаївською районною радою був підписаний тристоронній Меморандум щодо відповідального поводження з відходами та організації комплексної системи збору та передачі на подальшу утилізацію відпрацьованих малих побутових елементів живлення – батарейок.

Участь у церемонії підписання взяли Голова Миколаївської райдержадміністрації Ярослав Папуга, Голова Миколаївської районної ради Ольга Жила та представники ПАТ «Миколаївцемент» – Голова правління Роман Марущак, менеджер з питань нерухомості та кар’єрів Роман Сидор і провідний інженер з охорони навколишнього середовища Юлія Гіке.

У Меморандумі йдеться про те, що, усвідомлюючи необхідність всебічного сприяння подальшому розвитку соціальної відповідальності щодо поводження з відпрацьованими малими побутовими елементами живлення, та впливу на поліпшення роздільного збору сміття серед населення міста Миколаєва та району, навчити населення на власному прикладі правильно поводитися з відпрацьованими елементами живлення та відповідально ставитися до навколишнього природного середовища.

Відтак, ПАТ «Миколаївцемент» передало Миколаївській РДА та Миколаївській районній раді контейнер для збору від населення відпрацьованих малих побутових елементів живлення для їх подальшої утилізації шляхом безпечного промислового перероблення.

Враховуючи те, що одна пальчикова батарейка забруднює 20 м2  ґрунту глибиною 5 м, який на наступні 50 років стає непридатним для сільського господарства через високий вміст важких металів, або це є рівноцінним забрудненню 400 літрів води, то можна сміливо оцінити вагомий внесок працівників «Миколаївцементу» у збереження довкілля. І на додаток, таким чином, підприємством було одночасно поставлено цінні ресурси на переробку.
«Я справедливо пишаюся тим, що на ПАТ «Миколаївцемент» ми відповідально поводимося з таким видом відходів, і тому закликаю громаду приєднатися до цієї ініціативи. Щиро сподіваюся, що із підписанням сьогоднішнього Меморандуму, ми укріпили хорошу традицію з охорони навколишнього середовища, яка, вірю, знайде своє продовження і в інших громадських установах та в багатьох організаціях і підприємствах нашого району» – сказав генеральний директор ПАТ «Миколаївцемент» Роман Марущак.
У своїх виступах голова районної ради Ольга Жила та голова райдержадміністрації Ярослав Папуга зазначили,  що акція по збору відпрацьованих елементів живлення є потрібною та звернули увагу на те, що важливо залучити до цієї акції учнівську молодь та громадськість району.

Джерело: http://www.mykolaiv.lviv.ua/

 

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |