Цікаво знати: Тонування шкла автомобіля

Якщо  ви вирішили затонувати шкло вашого автомобіля тодля  початку потрібно ознайомитися з нормативними документами, що резулюють це питання.  Згідно закону України «Про дорожній рух» і ПДР України.  у  п.  31  «Технічний стан транспортних засобів і їхнє оснащення», у підпункті 31.4. сказано:

«Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством за наявності таких технічних несправностей і невідповідності таким вимогам:

31.4.7… в) встановлено на скло додаткові предмети або нанесено покриття, які обмежують оглядовість з місця водія, і погіршують його прозорість.

Примітка. На верхній частині вітрового скла автомобілів і автобусів можуть бути прикріплені прозорі кольорові плівки. Дозволяється застосовувати тоноване шкло  (крім дзеркального), світлопропускання яких відповідає вимогам ГОСТ 5727-88.

рис.1 фото http://sdi.ua/

ГОСТ 5727-88 регулює ступінь затемнення шкла автомобіля (див. рис. 1). Які ж вимоги пред’являє цей ГОСТ? Відповідно до пункту 2.2.4 цього ГОСТу: Світлопропускання стекол, що забезпечують видимість для водія, повинне бути не менш:

75% – для вітрового  шкла;

70% – для шкла, що не є вітровим.

Сам процес тонування можна виконати самостійно, або звернутися до професіоналів: тонировка авто киев цена.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |