Цікаво знати: Папіломи

Папілома людини це  доброякісна пухлина, яка росте на поверхні шкіри і має витягнуту форму. Складається вона з сполучно-тканинного  матеріалу і судин, покритих тонким шаром епітелію.

Папіломи бувають вродженими,   набутими в ході запального процесу або вірусними.

У більшості випадків діагностика папілом не представляє особливих складнощів. Вони легко виявляються в ході огляду у лікаря.

Для визначення вірусної природи захворювання використовується метод ПЛР, в ході якого виявляється вірусна ДНК вірусу в організмі з мазка, взятого зі слизової піхви і шийки матки. Ознаки захворювання можна виявити і за допомогою біопсії.

Вкрай не рекомендується займатися самостійним лікуванням папілом, так як можливе занесення вторинної інфекції в шкіру і погіршення перебігу захворювання. Забороняється самостійно видаляти, виривати, дряпати нігтями або розчісувати папіломи, так як при неправильному видаленні папілома через певний час з’являється на колишньому місці. Тому в такому делікатному питанні потрібно довіритися дерматолога.

Сучасна медичина може   запропонувати наступні методи удаление папиллом:

кріодеструкція;
видалення радіоножем;
лазерне видалення;
електрокоагуляція;
хірургічний спосіб.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− 4 = чотири

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |